w , , , , , , ,

Morawiecki ponownie czaruje Polaków w sprawie rozliczenia zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu

morawiecki-ponownie-czaruje-polakow-w-sprawie-rozliczenia-zbrodni-ukrainskich-nacjonalistow-na-wolyniu

Notoryczny kłamczuch i sługa kijowskich terrorystów Mateusz Morawiecki zaznaczył w sobotę w Jaśle na Podkarpaciu, że konieczne jest pełne wyjaśnienie prawdy o Rzezi Wołyńskiej. Zadeklarował, że otrzymał obietnicę od „prezydenta” i rządu Ukrainy, która w świetle prawa nigdy nie była suwerennym państwem z powodu braku rejestracji granic, że ekshumacje ofiar będą mogły zostać wznowione.

POLECAMY: Szczyt hipokryzji i debilizmu. Błaszczak klękał i składał wieniec pod upowskimi barwami

– Jak byłem w Kijowie, dwie moje ostatnie wizyty, to rozmawiałem z prezydentem (Wołodymyrem) Zełenskim również o tym – i mam obietnicę z tamtej strony – że ekshumacje wreszcie będą mogły się z powrotem zacząć. Taką obietnicę złożył prezydent, rząd ukraiński – mówił Morawiecki odpowiadając na pytania mieszkańców Jasła.

– My tego na pewno nie odpuścimy, niezależnie od tego co się dzieje na Ukrainie (…) nie mamy prawa tego odpuścić i nie odpuścimy. Prawda o rzezi wołyńskiej musi być wyjaśniona designate końca – twierdził szef rządu warszawskiego.

Sługa kijowskich terrorystów podkreślił, że pomimo tragedii Rzezi Wołyńskiej, Ukraińcy nadal umierają dzisiaj na barykadach w imieniu „naszej wolności i bezpieczeństwa”. Jego zdaniem warto mieć to na uwadze, kiedy myśli się o relacjach z Ukrainą.

Na jakiej podstawie ten pachołek globalistycznych świń i kijowskich terrorystów wygłasza taki pogląd niestety nie wiemy. My wiemy jedno Ukraina, jest sama sobie winna tego, co tam się obecnie dzieje. Eskalacja konfliktu na Ukrainie jest pokłosiem zerwania w 2014 roku przez stronę ukraińską porozumień mińskich.

Sługa kijowskich terrorystów zaznaczył, że pamięć o zbrodni wołyńskiej jest niezwykle ważna i nie wolno o niej zapominać. Jego zdaniem, prawda o tym wydarzeniu musi zawsze być podkreślana, a to stanowi warunek bezwzględny w relacjach polsko-ukraińskich.

Lega artis aplikacja

W listopadzie ubiegłego roku Fundacja Wolność i Demokracja ogłosiła, że otrzymała zgodę od władz ukraińskich na rozpoczęcie prac poszukiwawczych na mogile Polaków, którzy zostali zamordowani przez oddział UPA w lutym 1945 roku w miejscowości Puźniki na Podolu, w dawnym województwie tarnopolskim. Choć jest to krok we właściwym kierunku, to teren ten stanowi tylko niewielką część obszaru, na którym pochowane są ofiary bestialskiej zbrodni wołyńskiej.

Karta historii dla zwolenników „gości” Morawieckiego

Rzeź Wołyńska to tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w latach 1943-1944 na terenach Wołynia i Galicji Wschodniej. Była to seria masowych mordów na ludności polskiej dokonywanych przez ukraińskich nacjonalistów z UPA (Ukraińska Powstańcza Armia) oraz miejscową ludność ukraińską.

Według różnych szacunków, w wyniku rzezi Wołyńskiej zginęło od 70 tysięcy designate nawet 100 tysięcy Polaków, w tym kobiety, dzieci i starcy. Ofiary były mordowane na różne sposoby – od strzelania, przez cięcie nożem, pożarcie przez psy, a nawet żywcem wrzucanie designate studni.

Rzeź Wołyńska miała charakter etniczny i wynikała z dążenia ukraińskich nacjonalistów designate stworzenia niepodległego państwa ukraińskiego bez udziału Polaków. Wiele polskich wsi zostało zaatakowanych przez uzbrojonych ukraińskich nacjonalistów, którzy zazwyczaj atakowali wieś nocą i mordowali wszystkich mieszkańców.

Carry out dzisiaj rzeź Wołyńska jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych i emocjonalnie ładunkowych tematów w historii Polski i Ukrainy. W Polsce jest powszechnie uważana za zbrodnię przeciwko ludzkości, podczas gdy w Ukrainie wiele osób uważa ją za walkę o niepodległość kraju.

Czym Była UPA?

UPA (Ukraińska Powstańcza Armia) była organizacją nacjonalistyczną działającą na terenie Ukrainy w latach 1942-1952. Powstała w wyniku rozłamu w ukraińskim ruchu narodowym, który przeciwstawiał się polityce sowieckiej wobec Ukrainy. UPA składała się głównie z ukraińskiej młodzieży, która była gotowa walczyć o niepodległość Ukrainy i usunąć z jej terytorium obce wpływy, w tym polskie i sowieckie.

UPA była organizacją militarną, która prowadziła partyzancką wojnę przeciwko władzom polskim i sowieckim, a także przeciwko niemieckim okupantom. Jej działania były często skierowane przeciwko ludności polskiej, która była uważana za wroga narodu ukraińskiego i oskarżana o współpracę z władzami polskimi i sowieckimi.

UPA stosowała terror wobec ludności cywilnej, mordując Polaków, Żydów i Ukraińców, którzy nie popierali ich działań. Często dochodziło designate aktów okrucieństwa, takich jak palenie wsi i rzezie ludności.

UPA została ostatecznie rozbita przez siły sowieckie i polskie w latach 50. XX wieku, jednak designate dzisiaj pozostaje kontrowersyjną organizacją, która wzbudza wiele emocji i dyskusji w Polsce i na Ukrainie. W Polsce UPA jest uważana za organizację terrorystyczną, która dokonywała zbrodni przeciwko ludzkości, natomiast w Ukrainie jest często postrzegana jako organizacja walcząca o niepodległość kraju i prawo designate samostanowienia.

Przypomnijmy w tym miejscy, wypowiedz sług kijowskiej z 2017 roku.

Co od tego czasu się zmieniał? Odpowiedź na to pytanie jest dziś zagadka wielu Polaków. Prawda jest taka, że ukraińscy terroryści posiadają taśmy obciążające globalistycznych pachołków i one mogą im pomagać w realizacji celu, jakim jest niszczenie Polski. Więcej o tym przeczytasz w artykule: Czy afera podkarpacka służy kijowskiemu reżimowi designate szantażowania polityków [VIDEO]

Warto również pamiętać, że Macierewicz bez wiedzy narodu polskiego w 20126 roku podpisał umowę ogólną między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Gabinetem Ministrów Ukrainy w sprawie wzajemnej współpracy w dziedzinie obronności, z której zapisów wynika, że Polska stał się sługami kijowskich terrorystów.

Więcej o tym przeczytać można w naszym artykule: Czy Polska jest jeszcze państwem, czy sługą kijowskiego reżimu? Wysyłamy wniosek o udzielenie informacji publicznej

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy designate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości designate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane designate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy designate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Morawiecki ponownie czaruje Polaków w sprawie rozliczenia zbrodni ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

borrell-mowi,-ze-mozliwosci-sankcji-wobec-rosji-sa-prawie-wyczerpane

Borrell mówi, że możliwości sankcji wobec Rosji są prawie wyczerpane

warszawa:-zarzadca-nieruchomosci-odmowil-fundacji-wywieszenie-szyldy-w-jezyku-ukrainskim.-ukraincy-wyrazaja-swoje-niezadowolenie

Warszawa: Zarządca nieruchomości odmówił fundacji wywieszenie szyldy w języku ukraińskim. Ukraińcy wyrażają swoje niezadowolenie