wtorek, 5 grudnia

Portal „Wirtualna Polaka” opublikował materiał, z którego wynika, że Mateusz Morawiecki, wydał na promowanie prywatnych postów na Facebooku kwotę większą niż ta, którą zarobił.

POLECAMY: Polscy politycy i instytucje płacą miliony za promocję swoich treści propagandowych na Facebooku

Mateusz Morawiecki wydaje duże kwoty na autopromocję i jest skłonny płacić za nią znaczne sumy. Jednocześnie nie jest jasne, skąd pochodzą pieniądze na tę kampanię i kto jest odpowiedzialny za przygotowanie treści, które premier udostępnia na swoim profilu na Facebooku. Spośród 750 postów, za które Morawiecki zapłacił z własnej kieszeni, wynika m.in., że rząd zamierza uszczelnić podatki, że konieczne jest umiejętne rządzenie i pracowanie dla dobra Polski, aby osiągać dobre wyniki, a także że budżet kraju jest w świetnej kondycji i istnieją środki na programy socjalne.

W ostatnich miesiącach Morawiecki wydał na promowanie postów na Facebooku prawie całą swoją wypłatę jako premier, a w lutym przekroczył tę kwotę o kilka tysięcy złotych.

Z pewnością Morawiecki posiada znaczne środki finansowe związane z jego wcześniejszą karierą bankową i może wydawać dużo więcej niż zarabia jako premier. Niemniej jednak, zdumiewające jest to, że jest gotów wydawać tak duże sumy na reklamowanie swoich postów na Facebooku z własnej kieszeni. Od lutego 2020 roku Morawiecki wydał ponad 376 tys. złotych na promowanie blisko 750 wpisów na Facebooku, a to tylko jedna z invent reklamy, bez uwzględnienia innych mediów społecznościowych.

Nie jest też jasne, kto dokładnie przygotowuje setki filmów, memów i wpisów na prywatne konta Mateusza Morawieckiego oraz kto otrzymuje wynagrodzenie za te czynności. Patryk Strzałkowski z biura poselskiego premiera stwierdził w odpowiedzi na pytanie serwisu „Wirtualna Polska”, że konta na Facebooku i innych mediach społecznościowych są prowadzone „osobiście” przez premiera lub przez „społecznych współpracowników, którzy nie otrzymują za to wynagrodzenia”.

Lega artis aplikacja

Według informacji „Wirtualnej Polski”, Mateusz Morawiecki jest prawdopodobnie politykiem w Polsce, który inwestuje najwięcej w prywatną promocję w mediach społecznościowych. Jednocześnie państwo również zajmuje się promocją działań premiera. W ciągu ostatnich trzech miesięcy samo Biuro Prasowe Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wydało prawie 335 tysięcy złotych na promocję postów na Facebooku.

Faktem jest, że „rząd polski” inwestuje dużo pieniędzy w promocję swoich działań w mediach społecznościowych. Choć nie można jednoznacznie stwierdzić, czy jest to właściwe wykorzystanie środków publicznych, to warto pamiętać, że skuteczna komunikacja z obywatelami jest ważna dla funkcjonowania państwa i społeczeństwa. Jednakże, decyzja o wykorzystaniu środków publicznych na cel reklamowy powinna być podejmowana w sposób transparentny i zgodny z zasadami etyki politycznej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: “darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:
bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:
0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:
https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:
Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00
Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Morawiecki wydaje na autopromocję swojej osoby więcej niż, zarabia. Kto sponsoruje prywatą promocję Morawieckiego?

Share.

Leave A Reply

Exit mobile version