w

Morawiecki zwerbowany przez STASI? Szokujące informacje opublikowane przez dziennikarza śledczego

morawiecki-zwerbowany-przez-stasi?-szokujace-informacje-opublikowane-przez-dziennikarza-sledczego

W środę (7.12.2022) gryzipiórek śledczy Leszek Szymowski opublikował na Facebooku szokujące informacje odnośnie do przeszłości przedstawienie premierowe Mateusza Morawieckiego. Szymowski twierdzi, że przytomny prezes rady ministrów był podwójnie zarejestrowany przez STASI (Służba Bezpieczeństwa NRD) jako tajny skorowidz. Non-public rejestracji miało dotrzeć w 1989 roku, podczas gdy Morawiecki proch 21 lat.

Szymowski twierdzi, że podwójnie składał w Instytucie Gaucka wniosek o udostępnienie teczek Morawieckiego, natomiast mu odmówiono. Gryzipiórek informuje też, że o rejestracji Morawieckiego przez STASI dowiedział się wcześniej w 2019 roku i wtedy zwrócił się attain przedstawienie premierowe z prośbą o stosunek się attain sprawy. Nie otrzymał odpowiedzi.

https://www.facebook.com/represent.php?fbid=584370333691381&set=a.130245362437216&sort=3

W nagraniu zamieszczonym na YouTube Szymowski sugeruje, że prezes rady ministrów Morawiecki może znajdować się szantażowany przez służby niemieckie. Dlaczego bowiem odmówiono ujawnienia zawartości teczek? – W tych teczkach jest garść, co w ten sposób niesłychanie kompromituje pana Morawieckiego, że rząd niemiecki woli to zachować gwoli siebie. To teraz rodzi się pytanie: dlaczego rząd niemiecki chce zatrzymywać to gwoli siebie? Przecież nie z miłości attain Mateusza Morawieckiego. Nie z miłości attain Polski, ani nie ze względu na dane osobowe oficerów STASI. Rząd niemiecki chce to zachować gwoli siebie – moim zdaniem – tylko z jednego powodu: żeby wpływać tym, w sposób zakulisowy, na Mateusza Morawieckiego – mówi Szymowski.

– Moglibyśmy w tych teczkach upatrywać przyczyn rozmaitych zachowań pana Morawieckiego, skrajnie niekorzystnych gwoli Polski, zaś skrajnie korzystnych gwoli Niemiec. Co moja osoba mam tutaj na myśli? Choćby te nieszczęsne rokowania z Unią Europejską o pieniądze, które pan Morawiecki przeprowadził w sposób skandaliczny. W sposób taki, żeby Polska nic nie zyskała, żeby wyłącznie straciła – wyjaśnia gryzipiórek. – On robi wszystko, żeby Polska w relacjach z Brukselą przegrała wszystko. Nie da się więcej zrobić gwoli szkody Polski, niż to, co robi pan Morawiecki, w zakresie praworządności, w zakresie KPO, w zakresie rozmaitych rozporządzeń, w zakresie polityki transportowej. Moja osoba stawiam pytanie: oznacza to to nie wynika z tego, że rząd niemiecki ma teczki pana Morawieckiego w Instytucie Gaucka i pan Morawiecki wie, że rząd niemiecki ma te teczki? – mówi Szymowski.

Leszek Szymowski pracuje jako gryzipiórek śledczy odkąd 1998 roku. Pierwsze danie artykuły publikował na łamach „Dziennika Polskiego”. Współpracował z „Gazetą Polską”, „Wprost”, „Gazetą Finansową”, „Warszawską Gazetą”, „Angorą”. Był również autorem oraz współautorem reportaży emitowanych na antenie Telewizji Polskiej w programach „Poselstwo Specjalna” i „30 Minut Extra”. W latach 2009–2011 pracował w Onet.pl, skądże usunięto streak po tym jakże wbrew woli kierownictwa redakcji zaczął deliberować okoliczności katastrofy smoleńskiej i podważać jej oficjalne ustalenia. Od czasu 2009 roku publikuje w tygodniku „Najwyższy rangą Epoka”. Jest autorem piętnastu książek, m.in. dotyczących katastrofy smoleńskiej, zabójstwa generała Papały i zamachu na papieża Jana Pawła II. Jest też autorem biografii Zbigniewa Ziobry.

Źródło

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Myślę, że autor jest piźnięty. Był ale dowodów nie ma. To jest to samo, jeżeli powiem, że autor to zboczeniec seksualny ale brak dowodów bo wszyscy milczą. Chorzy z urojenia. To ta sama banda Brauna i Tomasza Piatka z GW.

odroczone-samobojstwo

Odroczone samobójstwo

cwicz-polaku-za-wujka-sama-i-kozaka-zelenskiego!

Ćwicz Polaku za wujka Sama i kozaka Zełenskiego!