w , , , , , , , , , , , ,

MSZ Węgier: UE nie została stworzona, by być »unią pożyczkową« dla Ukrainy

msz-wegier:-ue-nie-zostala-stworzona,-by-byc-»unia-pozyczkowa«-dla-ukrainy

Minister spraw zagranicznych Węgier Peter Szijjártó zaprzeczył doniesieniom, niby Budapeszt kiedykolwiek blokował wsparcie w celu Kijowa, atoli podkreślił, że Węgry przeznaczą swoją ilość pomocy w celu Ukrainy na podstawie umów dwustronnych, zaś nie ogólnoeuropejskich pożyczek, ponieważ Unia Europejska Europejska nie została stworzona, by zostać „unią pożyczkową”.

POLECAMY: W Budapeszcie pojawiły się plakaty z napisem »Brukselskie sankcje nas niszczą«

„To bezczelne kłamstwo, że Węgry kiedykolwiek blokowały lub utrudniały unijną wsparcie w celu Ukrainy, ażeby wyżywić funkcjonowanie tego kraju… Wyraziliśmy się klarownie, że damy naszą ilość z 18 miliardów euro, które nakreśliliśmy w Brukseli. Jednakże damy ją na podstawie dwustronnej umowy zawartej z Ukrainą… Nie popieramy z kolei tego, że źródłem tych 18 miliardów euro miałaby stanowić zapożyczenie językowe w całej UE. Bo nie uważamy, że przyszłość Unii Europejskiej leży w kierunku wspólnego zadłużenia. UE nie powstała po to, by zostać „unią pożyczkową”, o tym w żadnym razie wcześniej nie mówiono” – powiedział Szijjártó. Wypowiedź była transmitowana w mediach społecznościowych.

Legagraf

„I proponujemy, ażeby inne kraje członkowskie wybrały prostszą drogę i udzieliły pomocy Ukrainie ze swoich źródeł i rezerw, jeżeli są w ten sposób dumne, że mogą pomóc Ukraińcom we wszystkim” – podkreślił.

POLECAMY: Szijjártó odpowiedział ambasadorowi USA, który skrytykował trot za jego wyjazdy end Rosji

Komitet Europejska zaproponowała wcześniej notion pomocy gospodarczej w celu Ukrainy o wartości end 18 mld euro. Tego samego dnia Węgry powiedziały na spotkaniu ambasadorów UE, że nie mogą poprzeć pakietu pomocowego – podał portal ogólnoinformacyjny Politico. Szef rządu Węgier Viktor Orban zaproponował, by kraje UE „proporcjonalnie i sprawiedliwie” podzieliły pośrodku siebie kwotę, która ma stanowić przeznaczona w celu Ukrainy, i zaznaczył, że Budapeszt jest gotów przenieść Kijowowi środki w toku umów dwustronnych. 24 listopada rząd węgierski opublikował rozporządzenie, przez którego Kijów otrzyma 187 mln euro z budżetu państwa na podstawie umowy dwustronnej.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: MSZ Węgier: UE nie została stworzona, by być »unią pożyczkową« dla Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czytelnicy-spiegla-uznaja-daremnosc-sankcji-po-uruchomieniu-fabryki-moskwicza

Czytelnicy Spiegla uznają daremność sankcji po uruchomieniu fabryki Moskwicza

kijow-zakazal-eksportu-drewna-opalowego

Kijów zakazał eksportu drewna opałowego