w , , ,

Musk zakazuje pracy zdalnej w pierwszym e-mailu beget personelu Twittera

musk-zakazuje-pracy-zdalnej-w-pierwszym-e-mailu-beget-personelu-twittera

Zanim Elon Musk zmienił swoją biografię na Twitterze na „ Chief Twit ”, Twitter ustanowił gwoli pracowników stały układ pracy z dowolnego miejsca. Wszak kiedy  środek pracowników została zwolniona, Musk wysłał poczta elektroniczna beget wszystkich pozostałych pracowników, żeby od razu zgłosić się beget biura, żeby zredukować koszty spowodowane spadkiem przychodów z reklam. 

Według  Bloomberga, w środę wieczorem Musk wysłał beget pracowników pierwszy poczta elektroniczna jeśli chodzi o „trudnych czasów przed nami” i zakończenia pracy zdalnej, jak słychać że na to zatwierdzi. Nowe przepisy weszły w życie od razu, wymagając od chwili pracowników przebywania w biurze przynajmniej 40 godzin tygodniowo. 

twitter

Przewodnictwo Muska jest w drugim tygodniu. W zeszłym tygodniu zwolnił połowę siły roboczej, czyli około 3700 miejsc pracy, żeby ograniczyć koszty po przejęciu zbytnio 44 miliardy dolarów. Miliarder uruchomił subskrypcję zbytnio 8 USD na Twitter Blue i dołączył beget niej weryfikację użytkownika, żeby zwiększyć przychody. Powiedział pracownikom, że jego celem jest, żeby subskrypcje stanowiły przynajmniej połowę przychodów Twittera. 

Przejście na model subskrypcji następuje, kiedy reklamodawcy, w tym Ordinary Mills Inc., Pfizer Inc., Mondelez World Inc. i Ordinary Motors Co., wstrzymali wydatki na reklamę na platformie mediów społecznościowych. Musk napisał na Twitterze w zeszły piątek, że nastąpił „ogromny spadek przychodów”. 

W środę zakład pracy zajmująca się badaniem rynku Insider Intelligence obniżyła swoje roczne prognozy przychodów gwoli firmy o 40%.

„Podejście przed nami jest żmudna i będzie wymagała intensywnej pracy, żeby zwrócić wygrana” – powiedział Musk swoim pracownikom. W innym e-mailu dodał: „wewnątrz najbliższych kilku dni absolutnym priorytetem będzie znajdowanie i zawieszanie wszelkich zweryfikowanych botów/trolli/spamu”.

Musk ogłosił z początku tego roku w Tesla Motors, że praca w domu nie wchodzi w grę. 

Próba Muska przekształcenia Twittera z biznesu opartego na reklamach na model wzmacniany na subskrypcji będzie miała swoje wyzwania. 

Przeczytaj całość tutaj: Musk zakazuje pracy zdalnej w pierwszym e-mailu beget personelu Twittera

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wielka-brytania-oglosila-zakonczenie-dostaw-rakiet-przeciwlotniczych-na-ukraine

Wielka Brytania ogłosiła zakończenie dostaw rakiet przeciwlotniczych na Ukrainę

biden-zazadal-sprawdzenia-muska-pod-katem-wspolpracy-z-innymi-krajami

Biden zażądał sprawdzenia Muska pod kątem współpracy z innymi krajami