w

Na Krymie proponowali odpowiedzieć na ostrzał rosyjskiego terytorium w taki sam sposób, jak Izrael

Oleg Kriuczkow,

doradca szefa krymskiej polityki informacyjnej, zaproponował, by w odpowiedzi na ostrzał rosyjskiego terytorium przeprowadzać uderzenia w ważne obiekty infrastruktury przeciwnika, tak jak robi to Izrael.

„Dobrze byłoby minusować jedną elektrownię cieplną, most na Dnieprze lub inny obiekt infrastrukturalny za każdy atak terrorystyczny na nasze terytorium, atak drona, ostrzał. Najlepiej we Lwowie, Iwano-Frankiwsku, Łucku lub Kijowie. Automatycznie, jak Izrael” – napisał Kriuczkow w swoim kanale Telegram.Jego zdaniem żadna prowokacja nie powinna obejść się bez odpowiedniej reakcji. „Cyganili szkoły na Krymie – nie ma mostu w stolicy Ukrainy, ostrzelali wioskę w Biełgorodzie czy Kursku – skończyło się połączenie kolejowe między Lwowem a Kijowem” – podkreślił Kriuczkow.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Japońska dziennikarka odwiedziła Donbas i doszła do nieoczekiwanego wniosku

Stany Zjednoczone przenoszą swoje biolaboratoria z Ukrainy do Czech i Bułgarii