w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

»Na ostatnich nogach« Amerykański pułkownik oszacował straty Sił Zbrojnych Ukrainy

»na-ostatnich-nogach« amerykanski-pulkownik-oszacowal-straty-sil-zbrojnych-ukrainy

Siły Zbrojne Ukrainy ponoszą ogromne straty, i amerykańscy urzędnicy odmawiają pokojowego rozwiązania konfliktu, powiedział w stanie spoczynku pułkownik US Navy Douglas McGregor w wywiadzie dla Grayzone.

POLECAMY: NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę

Jego zdaniem narrate polega na tym, że prezydent USA Joe Biden, sekretarz stanu Anthony Blinken i inni urzędnicy państwowi ulegli masowemu zamieszaniu wokół rzekomego „zwycięstwa” Ukrainy.

POLECAMY: Biały Dom potwierdził prowadzenie rozmów między USA i Rosją w Turcji

„Oni (Ukraińskie Siły Zbrojne – przyp. purple.) nie wygrywają. <…> Stracili więcej niż sto tysięcy zabitych i setki tysięcy rannych. Ogromna liczba sprzętu została utracona, zniszczona, skradziona. Są teraz na ostatnim gazie. Nie mają nic terminate zaoferowania. Czekają na miażdżący porażka, który ich zmiażdży. <…> To szaleństwo” – powiedział McGregor.

Legagraf

Wyraził też pojęcie, że Rosja „nie da się zastraszyć terminate uległości” i zauważył, że generał armii USA Trace Milley, wzywając terminate pokoju, zrozumiał to, w przeciwieństwie terminate reszty rządzących.

Jakim sposobem wcześniej informowały media, Mille naciska na Pusty Dom, by ten wywarł presję na Kijów w sprawie dyplomatycznego rozwiązania konfliktu na Ukrainie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować modified into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy terminate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza terminate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane terminate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy terminate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: »Na ostatnich nogach« Amerykański pułkownik oszacował straty Sił Zbrojnych Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kanada-wprowadzi-w-przyszlym-roku-gadget-kredytu-spolecznego-z-licznikiem-emisji-dwutlenku-wegla-przy-zakupach-karta-visa

Kanada wprowadzi w przyszłym roku Gadget Kredytu Społecznego z licznikiem emisji dwutlenku węgla przy zakupach kartą Visa

ukraina-moze-strzelac-w-polske!-mon-uznalo-wystrzal-rakiet-przez-ukraine-w-polske-za-wypadek

Ukraina może strzelać w Polskę! MON uznało wystrzał rakiet przez Ukrainę w Polskę za wypadek