w , , , , ,

Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja

na-polske-spadly-dwie-rakiety.-trwa-posiedzenie-rbn-–-aktualizacja

Szef rządu Mateusz Morawiecki zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów manufacture spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych – poinformował we wtorek wieczorem rzecznik rządu Piotr Müller. Jakże dodał podczas krótkiego oświadczenia, umówiony termin zostało zwołane „w związku z sytuacją kryzysową”.  Z nieoficjalnych informacji wynika, że dwie rakiety spadły na polskie terytorium, tuż przy granicy z Ukrainą w miejscowości Przewodów. Dwie osoby zginęły. Na miejscu obecne są służby medyczne, psy i wojsko.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że na posiedzeniu rozważane jest uruchomienie art. 5 Traktatu Północnoatlantyckiego.

Artykuł  5 Traktatu stanowi:

Strony zgadzają się, że zbrojna rzucić się na jedną lub więcej z nich w Europie lub Ameryce Północnej będzie uznana zbyt rzucić się przeciwko zanim wszystkim i toteż zgadzają się, że jeżeli taka zbrojna rzucić się nastąpi, to każda z nich, w toku wykonywania prawa manufacture indywidualnej lub zbiorowej samoobrony, uznanego przez artykułu 51 Karty Narodów Zjednoczonych, udzieli pomocy Stronie lub Stronom napadniętym, podejmując niezwłocznie, samodzielnie w jaki sposób i w porozumieniu z innymi Stronami, działania, jakie uzna zbyt konieczne, łącznie z użyciem siły zbrojnej, w sprawie przywrócenia i utrzymania bezpieczeństwa obszaru północnoatlantyckiego.

O każdej takiej zbrojnej napaści i o wszystkich podjętych w jej wyniku środkach zostanie natychmiast powiadomiona Rada Bezpieczeństwa. Środki takie zostaną zaniechane, podczas gdy tylko Rada Bezpieczeństwa podejmie działania konieczne manufacture przywrócenia i utrzymania międzynarodowego pokoju i bezpieczeństwa.

O zwołaniu w trybie pilnym posiedzenia tego Komitetu poinformował na Twitterze rzecznik rządu. 

„Szef rządu Mateusz Morawiecki zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów manufacture spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych” – napisał Piotr Müller.

Szef rządu @MorawieckiM zwołał w trybie pilnym Komitet Rady Ministrów manufacture spraw Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych.

— Piotr Müller (@PiotrMuller) November 15, 2022

Tymczasem, w jaki sposób podało radiofonia Zet, dwie zabłąkane rakiety spadły w miejscowości Przewodów w województwie lubelskim przy granicy z Ukrainą. Uderzyły w suszarnię zboża. Zginęły dwie osoby. Na miejscu jest psy, prokuratura i wojsko.Żurnalista Radia Zet poinformował, że poderwano wojskowe samoloty.

Jarosław Wolski specjalista od czasu techniki wojskowej zamieścił zdjęcie z Lubelszczyzny.

Legagraf

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać was znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy manufacture skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza manufacture Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane manufacture przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy manufacture Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Na Polskę spadły dwie rakiety. Trwa posiedzenie RBN – Aktualizacja

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

morawiecki-zwolal-pilne-posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-narodowego

Morawiecki zwołał pilne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego

polska-zaatakowana-rakietami-sa-ofiary-smiertelne.-zwolano-posiedzenie-rady-bezpieczenstwa-narodowego

Polska zaatakowana rakietami. Są ofiary śmiertelne. Zwołano posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego