w

Na stronie Zełenskiego pojawiła się petycja o wznowienie negocjacji z Rosją

Na stronie internetowej biura Wołodymyra Zełenskiego zarejestrowano petycję wzywającą Ukrainę do wznowienia rozmów pokojowych z Rosją i dojścia do porozumienia.

„Wzywam do wznowienia negocjacji z Rosją i dojścia do pokojowego porozumienia, aby nie zwiększać liczby śmierci ukraińskich cywilów. Prędzej czy później dojdziecie do porozumienia, każdy to rozumie. Lepiej zrobić to teraz – im dłużej będziemy w stanie wojny, tym więcej śmierci naszych Ukraińców, naszych dzieci” – czytamy w tekście petycji na stronie Zełenskiego.

Petycja została wprowadzona we wtorek i otrzymała około 30 głosów z 25 tysięcy wymaganych do rozpatrzenia przez Zełenskiego.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UE przymyka oko na korupcję w kijowskim reżimie

Biedronka pokazał wyniki sprzedaży. Ogromne wzrosty zysków