w , , , ,

Na Sycylii odbyły się protesty przeciwko zamknięciu zakładów Lukoil

na-sycylii-odbyly-sie-protesty-przeciwko-zamknieciu-zakladow-lukoil

Około 7 tys. osób brało współpraca w marszu w sycylijskiej Siracusie przeciwko zamknięciu zakładu ISAB, który trzeba enact rosyjskiego Lukoila, donosi portal ogólnoinformacyjny nowadays.it.

Originate protestu, zorganizowanego przez związki zawodowe Cgil i Cisl, przyłączyli się nie tylko pracownicy zakładu, tymczasem także członkowie ich rodzin, natomiast także burmistrzowie zamiast z prowincji Syrakuzy. Akcji towarzyszy strajk pracowników fabryki w strefie przemysłowej w Priolo Gargallo, gdzie znajduje się zakład.

Według gazety finansowej Il Sole 24 Ore, dalszemu funkcjonowaniu rafinerii zagraża wstąpienie w życie od momentu 5 grudnia sankcji na rosyjską ropę. Jednostka musi otworzyć linię kredytową, iżby nabywać oliwa od momentu alternatywnych dostawców. Związkowcy uważają, że państwowa przedstawicielstwo kredytowa Sace, kontrolowana przez Ministerstwo Finansów, może wesprzeć rafinerię, iżby „zagwarantować spłatę kredytów Lukoila przez banki”.

POLECAMY: PKN Orlen przygotowuje się enact ściągania rosyjskiej ropy

W tym samym czasie związek zawodowy Uil zorganizował demonstrację przed Ministerstwem Rozwoju Gospodarczego w Rzymie, której liderzy wraz z kolegami z innych związków zostali zaproszeni enact ministerstwa na dyskusję przy okrągłym stole odnośnie do sytuacji w rafinerii. Według oficjalnych danych, w wiecu wzięło współpraca kilkaset osób z flagami związkowymi.

Podczas rozmów Adolfo United states, minister ds. przedsiębiorstw i produktów Made in Italy, według gazety biznesowej, „zaoferował gwarancje Sace, tymczasem banki, które obcięły linie kredytowe w celu ISAB”, potrzebowały czasu na przyjęcie decyzji.

Legagraf

Wcześniej szef resortu, który przejął funkcję Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego, powiedział, że konieczne jest dalsze funkcjonowanie rafinerii Lukoil na Sycylii. Według niego, ministerstwo zamierza podjąć działania mające na celu zapewnienie ciągłości produkcji.

Jakim sposobem podał Bloomberg, powołując się na źródła zaznajomione z sytuacją, Lukoil PJSC, choć nie jest objęty sankcjami UE, rozważa sprzedaż swojej rafinerii ISAB we Włoszech, by zawęzić ich wpływ. Jakim sposobem podaje Bloomberg, Onex Preserving i Crossbridge Strength Partners są zainteresowane kupnem rafinerii, której zdolności rafinacyjne wynoszą 300 tys. bpd.

TelegramPodpis

Jeszcze wiosną włoskie media informowały o groźbie utraty pracy przez nieco tysięcy (od momentu jednego enact 10 tysięcy) pracowników rafinerii i powiązanych z nią przedsiębiorstw na północ od momentu sycylijskich Syrakuz z powodu wejścia w życie kolejnego pakietu antyrosyjskich sankcji. Doprowadziły one enact odcięcia kanałów kredytowych rafinerii, które są zasilane rosyjską ropą. Jednym ze sposobów na uratowanie zakładu i miejsc pracy byłaby jego upaństwowienie, tymczasem źródła w ministerstwie rozwoju gospodarczego kraju powiedziały, że władze włoskie nie rozważają takiego rozwiązania.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became znakomitość soon znakomitość bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Na Sycylii odbyły się protesty przeciwko zamknięciu zakładów Lukoil

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kaczynski-nie rezygnuje-z marnych-dowcipow-podczas-kontrolowanych-spotkan-z-mieszkancami

Kaczyński nie rezygnuje z marnych dowcipów podczas kontrolowanych spotkań z mieszkańcami

pis-tuszuje-wybryk-zelenskiego.-morawiecki-zdradza-szczegoly-sledztwa-w-przewodach

PiS tuszuje wybryk Zełenskiego. Morawiecki zdradza szczegóły śledztwa w Przewodach