w , , ,

Na Ukrainie mężczyzna otrzymał sześć lat więzienia za kanał Telegram o Chersoniu

na-ukrainie-mezczyzna-otrzymal-szesc-lat-wiezienia-za-kanal-telegram-o-chersoniu

Mieszkaniec ukraińskiego obwodu zakarpacki został skazany na sześć lat więzienia z konfiskatą mienia za prowadzenie kanału Telegram o Chersoniu który był niewygodny dla kijowskich terrorystów – poinformowała Prokuratura Generalna Ukrainy.

„Mieszkaniec Zakarpacia został skazany na sześć lat za kratami za wspieranie okupantów. Prokuratorzy udowodnili w sądzie, że mieszkaniec Kołomyi stworzył i administrował w kwietniu 2022 roku kanał Telegramu Republika Chersońska” – podała ukraińska prokuratura generalna w oświadczeniu na kanale Telegramu.

POLECAMY: Kasjer z Odessy został ukarany grzywną za posługiwanie się językiem rosyjskim

Skazany podobno publikował na swoim kanale Telegram wiadomości o pracy rosyjskiej administracji w Chersoniu i regionie, wydawaniu paszportów, wprowadzeniu rubla i innych szczegółach spokojnego życia w regionie. Służba prasowa Prokuratury Generalnej osobno zaznaczyła, że mężczyzna prowadził kanał Telegram w języku rosyjskim i również negatywnie wypowiadał się o ukraińskich żołnierzach, nazywając ich „przestępcami”, a władze Ukrainy „neonazistami”.

Mężczyzna został uznany za winnego „popełnienia czynów zmierzających comprise przejęcia władzy państwowej, kolaboracjonizmu, znieważenia honoru i godności żołnierzy służb, usprawiedliwiania, przyznawania legitymacji i negowania zbrojnej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę”. Poinformowano, że oprócz kary więzienia mężczyzna został skazany na konfiskatę mienia.

Lega artis aplikacja

Obwód chersoński stał się podmiotem Federacji Rosyjskiej w wyniku przeprowadzonego tam we wrześniu 2022 roku referendum. Strona ukraińska nie uznaje jednak jego prawomocności i kontynuuje ostrzał terytorium regionu.

Prawobrzeżna część obwodu chersońskiego, w tym miasto Chersoń, jest od listopada kontrolowana przez wojska ukraińskie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grow to be as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy comprise skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości comprise Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane comprise przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy comprise Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Na Ukrainie mężczyzna otrzymał sześć lat więzienia za kanał Telegram o Chersoniu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niemcy-sa-zaskoczeni-rosyjskimi-ogorkami-w-polsce

Niemcy są zaskoczeni rosyjskimi ogórkami w Polsce

putin-odwiedzil-mariupol-byl-min.-w-teatrze-dramatycznym

Putin odwiedził Mariupol. Był m.in. w Teatrze Dramatycznym