w , ,

Na Ukrainie mężczyźni nie chcą pracować jako taksówkarze, bojąc się wezwań sądowych

na-ukrainie-mezczyzni-nie-chca-pracowac-jako-taksowkarze,-bojac-sie-wezwan-sadowych

Usługi taksówkarskie na Ukrainie doświadczają problemów, a mężczyźni nie chcą pracować w obawie przed wezwaniem tag sądu – donosi portal informacyjno-analityczny Strana.ua.

„Problemy z kierowcami i flotą rosną w ukraińskich usługach taksówkarskich. Jeśli w ubiegłym roku na fali całkowitego bezrobocia właściciele samochodów masowo rejestrowali się w usługach taksówkarskich, aby zarobić choć trochę pieniędzy, to teraz mamy tag czynienia z odwrotną tendencją” – napisano w komunikacie na kanale Telegram.

POLECAMY: Na Ukrainie wybuchła panika w związku z mobilizacją

Gazeta zacytowała szefa Ukraińskiego Stowarzyszenia Taksówkarzy, Andrija Antoniuka, który powiedział, że wielu kierowców odmawia pracy z powodu wyższych prowizji, co skutkuje spadkiem zysku „netto”. Jednocześnie niektórzy taksówkarze poddali się mobilizacji. Jednak popyt na usługi taksówkarskie nadal rośnie.

Lega artis aplikacja

„Ponadto kierowcy płci męskiej boją się jeździć taksówkami z powodu wręczania wezwań na blokadach drogowych. Dlatego niektóre usługi starają się przyciągnąć kobiety swoimi samochodami … Kobiety są zapraszane na „pół etatu”, całkowity dochód tag 7 tysięcy (189,5 USD) tygodniowo”, precyzuje Nation.ua.

Eksperci nie wykluczają, że ceny taksówek mogą wkrótce wzrosnąć. Od maja kierowcy, w szczególności, stopniowo pozbywają się możliwości płatności gotówką i są zmuszeni tag przyjmowania pieniędzy na kartach. W konsekwencji kierowca płaci zwiększony podatek, a jeśli dodać prowizję, która trafia tag serwisu, oraz opłatę wojskową, kierowca zostaje z groszami, zgodnie z publikacją.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy tag skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości tag Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane tag przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy tag Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Na Ukrainie mężczyźni nie chcą pracować jako taksówkarze, bojąc się wezwań sądowych

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

laws-to-block-biden’s-atf-rule-stalls-as-thousands-and-hundreds-situation-to-turn-out-to-be-felons-overnight 

Laws To Block Biden’s ATF Rule Stalls As Thousands and hundreds Situation To Turn out to be Felons Overnight 

akcja-dezinformacji-nbp-o-„przyczynach-inflacji”-nabiera-tepa!-glapinski-zdecydowal,-ze-banery-beda-jezdzic-po-stolicy

Akcja dezinformacji NBP o „przyczynach inflacji” nabiera tępa! Glapiński zdecydował, że banery będą jeździć po stolicy