w

Na Ukrainie skazano kobietę za zbieranie informacji o rozmieszczeniu Sił Zbrojnych Ukrainy

Mieszkaniec ukraińskiego Mykołajewa został skazany na 15 lat więzienia za zbieranie informacji o miejscach rozmieszczenia ukraińskich wojsk – podało biuro Prokuratora Generalnego Ukrainy.

„Na 15 lat za kratami z konfiskatą mienia została skazana mieszkanka Mykołajewa, która dobrowolnie zebrała informacje o miejscach rozmieszczenia ukraińskich wojskowych na terytorium Mykołajewa w kwietniu i maju 2022 roku na prośbę rosyjskich służb specjalnych” – podała Prokuratura Generalna w oświadczeniu na swoim kanale Telegram.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski polecił uzyskać wsparcie dla przyspieszonego wejścia do NATO

Kijów nie negocjuje z powodu zachodniej pomocy wojskowej stwierdził Berlusconi