w

Na Ukrainie wszczęli sprawę przeciwko prezenterowi telewizyjnemu »Ługańsk-24«

Ukraina wszczęła sprawę karną przeciwko gospodarzowi kanału telewizyjnego Ługańsk-24 za wspieranie operacji specjalnej Rosji – poinformowało w poniedziałek biuro ukraińskiej prokuratury generalnej.

„Od początku pełnowymiarowej inwazji Rosji na Ukrainę mieszkaniec Ługańska w swojej 'zawodowej’ działalności aktywnie wspiera państwo-agresora, administrację okupacyjną i ich formacje zbrojne. Prorosyjski propagandysta jest „twarzą” kanału telewizyjnego Ługańsk 24 – poinformowała Prokuratura Generalna w komunikacie na swoim kanale Telegram.

Jak podaje agencja, przeciwko mężczyźnie została wszczęta sprawa karna, za którą grozi mu do 12 lat więzienia.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraińscy strażnicy graniczni odmawiają udziału w działaniach wojennych

Sabah: Europa kupi rosyjski gaz na każdych warunkach