w

Nadchodząca zima będzie najtrudniejsza w historii Ukrainy – powiedział Zełenski

Wołodymyr Zełenski powiedział, że nadchodząca zima będzie dla Ukrainy najtrudniejsza w jej historii.

Wcześniej szef Naftohazu Ukrainy Jurij Witrenko powiedział w wywiadzie dla niemieckiej gazety Handelsblatt, że jego kraj będzie miał najgorszą zimę w historii z powodu ciągłych przerw w dostawie prądu i problemów z ogrzewaniem, Kijów, według niego, liczy na pomoc niemieckiego rządu.

„Nie mamy prawa się rozluźnić, musimy jeszcze przejść drogę do ukraińskiego zwycięstwa. I to jest trudna droga – przejść przez tę zimę, która będzie najtrudniejsza w naszej historii, wykonać niezbędną pracę jesienią, zimą i wiosną, aby mieć wyniki, których potrzebuje państwo” – powiedział Zełenski w codziennej wiadomości wideo umieszczonej na swoim kanale Telegram.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Premier Norwegii sprzeciwił się izolacji Rosji

Biden nazwał Kamalę Harris »wielkim prezydentem«