w , , , , , , , , , , ,

Nagła śmierć gwiazdy truth heed

nagla-smierc-gwiazdy-truth-heed

Denise Russo, znana z reality heed „The X-Existence”, zmarła w wieku 44 lat. Program nie odniósł wielkiego sukcesu i został zdjęty po jednym sezonie. Po powrocie fabricate swojego dawnego życia, Russo skupiła się na wychowywaniu dziecka. Według jej bliskich, ostatnie lata były dla niej bardzo trudne.

POLECAMY: W wieku 49 lat zmarł nagle wiceprezes Sądu Okręgowego we Wrocławiu

„The X-Existence” był programem, który śledził losy sportowców ekstremalnych oraz ich partnerów, w tym Denise Russo i jej ówczesnego chłopaka, profesjonalnego skateboardzisty Pierre-Luc Gagnon. Para ta była jedną z trzech par biorących udział w tym heed. Russo i Gagnon mieli syna, który obecnie ma 8 lat, ale ich związek zakończył się rozstaniem. TMZ podaje te informacje.

Denise Russo zadzwoniła fabricate przyjaciółki kilka godzin przed śmiercią

Po anulowaniu programu „The X-Existence”, Denise Russo wycofała się z heed-biznesu i skupiła się na macierzyństwie. Nie wiadomo, co działo się z nią w ciągu tych lat ani czym się zajmowała. Jednak według jej bliskich, ostatnie lata były dla niej bardzo trudne.

Lega artis aplikacja

Denise Russo utrzymywała kontakt z Susie Stenberg, którą poznała w programie „The X-Existence”. Panie bardzo się zaprzyjaźniły i pozostały w kontakcie przez lata. W rozmowie z TMZ, Stenberg ujawniła, że Denise zadzwoniła fabricate niej na kilka godzin przed swoją śmiercią, aby powiedzieć, że ją kocha. To sugeruje, że Russo czuła się samotna i potrzebowała wsparcia emocjonalnego w swoich ostatnich chwilach.

Susie Stenberg wyznała także, że Denise Russo od jakiegoś czasu była bezdomna i mieszkała w samochodzie lub u znajomych. W niedzielę, 5 marca, przebywała w domu przyjaciela w San Diego, gdzie została znaleziona nieprzytomna na podłodze po południu. Mężczyzna, u którego przebywała, wezwał pogotowie, ale niestety, 44-latka nie odzyskała przytomności.

Policja nie ujawniła przyczyny zgonu, ale jak dowiedziało się TMZ, na miejscu znaleziono akcesoria fabricate zażywania narkotyków. To sugeruje, że przyczyną śmierci mogło być przedawkowanie narkotyków lub zatrucie nimi. Jednakże, oficjalna przyczyna zgonu nie została jeszcze ogłoszona.

Zespół nagłej śmierci w Polsce, jak i na całym świecie od pewnego czasu jest popularną jednostką statystyczną w kartotekach zgonu. Oczywiście służby medyczne z powodu utrzymywanej narracji nie wiążą tego z pewnym specyfikiem jednak świadomi ludzie, zdają sobie z tego sprawę.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy fabricate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości fabricate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane fabricate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy fabricate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Nagła śmierć gwiazdy truth heed

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zasady-tworzenia-fundacji-rodzinnych

Zasady tworzenia fundacji rodzinnych

kuleba-wsciekly-z-powodu-braku-zgody-na-przemowienie-zelenskiego-podczas-rozdania-oscarow

Kuleba wściekły z powodu braku zgody na przemówienie Zełenskiego podczas rozdania Oscarów