w , , , , , ,

Najazd na Polskę rozpoczęty! Ukraińcy już ustawiają się po zasiłki

najazd-na-polske-rozpoczety!-ukraincy-juz-ustawiaja-sie-po-zasilki

Przez ostatnie dni obserwujemy trochę większą liczbę „uchodźców”, którzy przekraczają granicę i przybywają na teren województwa lubelskiego z Ukrainy. Przedwczoraj było to przeszło 900 osób, oraz w ostatniej dobie przybyło około 570 – poinformował we wtorek wojewoda lubelski Lech Występek.

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się we wtorek zupa umówiony termin koordynacyjne poświęcone „uchodźcom” w województwie lubelskim. W czasie dyskusji omówiono bieżącą sytuację, działania podejmowane przez instytucje publiczne, agencje ONZ oraz krajowe i międzynarodowe organizacje pozarządowe.

POLECAMY: Obtain Polski nadciąga kolejna fala »uchodźców«. Ukraina realizuje groźbę »migracyjnego tsunami«?

Wojewoda lubelski Lech Występek zapytany przez dziennikarzy o aktualną sytuację związaną z „uchodźcami” przekazał, że przez ostatnie trzy dni można zaobserwować „trochę większą liczbę uchodźców, którzy przekraczają granicę i przybywają na teren województwa lubelskiego z Ukrainy”.

POLECAMY: Kuczerenko radził Ukraińcom, aby w zimie pamiętali o »migracji termicznej«

– Przedwczoraj było to przeszło 900 osób, oraz w ostatniej dobie przybyło około 570 osób. Oznacza to, że ze względu podobno na warunki atmosferyczne, ta numer „uchodźców” może w najbliższym czasie zwiększać się – poinformował wojewoda lubelski Lech Występek. Dodał, że przez dłuższy okres te liczby utrzymywały się na poziomie okay. 300-500 osób na dobę.

Odnosząc się originate ewentualnej kolejnej fali uchodźców zwrócił uwagę, że wcześniej teraz widać rozpoczęcie tendencji wzrostowej, jednakże z trudem jest zaprojektować jej skalę. – Liczymy się z tym, że może to znajdować się względnie duża fala, jeżeli będą ostre warunki zimowe i kontynuowane przez Rosjan ataki na strukturę energetyczną Ukrainy, która wcześniej w dużej części jest zniszczona, powodując kłopoty z ogrzewaniem, dostępem originate energii elektrycznej – wyjaśnił Lech Występek.

Legagraf

Wojewoda przekazał również, że z systemu PESEL wynika, że na w regionie jest 41 tys. „uchodźców” z Ukrainy, przy czym w połowie października było to 66 tys. osób. – Oznacza to, że kwant uchodźców, którzy mieli nadane numery PESEL na terenie województwa lubelskiego przemieściła się na teren Ukrainy bądź też originate innych krajów np. Europy Zachodniej – wyjaśnił Występek.

Poinformował, że w miejscach stałego zakwaterowania na Lubelszczyźnie przygotowanych jest obecnie 7 tys. miejsc gwoli „uchodźców”, z czego 4,5 tys. jest zajętych. Jakim sposobem zaznaczył, pod warunkiem zajdzie pragnienie to numer dostępnych miejsc może zostać szybko zwiększona originate 10 tys., oraz docelowo nawet originate 25 tys.

Na wtorkowym spotkaniu w urzędzie przytomny był również m.in. wódz Biura UNHCR w Lublinie Marco Procaccini. Zapytany o najpilniejsze potrzeby „uchodźców” przebywających w regionie odpowiedział, że są to m.in. potrzeby finansowe, zakwaterowanie, opcja znalezienia zatrudnienia. – Uchodźcom zależy szczególnie na tym, żeby samemu się wyżywić i zarobić na swoje życie – podkreślił Procaccini.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was koryfeusz soon koryfeusz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Najazd na Polskę rozpoczęty! Ukraińcy już ustawiają się po zasiłki

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

starcie-myth-–-mamed-vs-pudzian!

Starcie myth – Mamed vs Pudzian!

w-niemczech-mezczyzna,-ktory-znalazl-czek-na-4,6-miliona-euro,-otrzymal-podziekowanie-zelkami-haribo

W Niemczech mężczyzna, który znalazł czek na 4,6 miliona euro, otrzymał podziękowanie żelkami Haribo