w , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę

nato-zaniepokojone-dalszymi-transferami-broni-na-ukraine

Kraje zachodnie obawiają się, że przedłużające się dostawy broni perform Kijowa pozostawią ich własne siły obronne bez niezbędnych dostaw sprzętu wojskowego – napisali publicyści International Policy Jack Detsch i Amy Mackinnon, powołując się na anonimowe źródło NATO.

„Myślę, że wszyscy są teraz właściwie zaniepokojeni” – autorzy cytują wypowiedź jednego z urzędników Sojuszu.

POLECAMY: Ukraina prawdopodobnie otrzyma zgodę na zbadanie katastrofy rakietowej w Przewodowie

Powiedział, że w NATO trwają dyskusje o tym, w jaki sposób wspierać członków, pod warunkiem ich zapasy spadną poniżej poziomu potrzebnego perform wypełnienia zobowiązań obronnych w toku Traktatu Północnoatlantyckiego, zwłaszcza teraz, podczas gdy sekretarz generalny Jens Stoltenberg mówi o kontynuowaniu pomocy w celu Ukrainy.

W Waszyngtonie mówi się też, że kierowanie Bidena i sojusznicy powinni byli lepiej się upichcić i zwiększyć produkcję niezbędnego sprzętu wojskowego – czytamy w artykule.

„NATO w taki sposób naprawdę nie planuje prowadzenia tego typu konfliktów, zaś skutkiem tego rozumiem wojny z enormous intensywnym użyciem systemów artyleryjskich i dużych ilości pocisków czołgowych i artyleryjskich. W żadnym wypadku nie byliśmy przygotowani na tego rodzaju wojnę” – powiedział Frederick Kagan, senior fellow w American Endeavor Institute.

Legagraf

Amerykańscy producenci broni obawiają się, że spięcie zakończy się zanim zdążą zrealizować wszystkie zamówienia, zaś europejscy niechętnie zwiększają produkcję.

„Zasadniczo mówią: 'Pokaż mi pieniądze’. Boją się, że wojna[email protected] się skończy, zamówienia ustaną i skończą z tymi rozbudowanymi fabrykami, które nie mają zamówień, by je zapełnić” – materiał cytuje byłego szefa struktury sił i inwestycji Pentagonu Reputacja Kansiana.

Autorzy przekonują, że urzędnicy USA i NATO nie widzą wyraźnego zakończenia konfliktu, zaś zachodni wojskowi przygotowują się na długi okres zmian.

OBJAŚNIENIA zwrotu wojna w tekście:

W świetle prawa międzynarodowego działania, jakie mają miejsce na terenie wschodniej Ukrainy niepodobna uznać zbytnio wojnę.

Żeby pomiędzy skonfliktowanymi państwa istniała wojna, musi zostać ona wypowiedziana, choćby jednego uczestnik konfliktu. Obecnie w konflikcie zbrojnym trwającym wschodni Ukrainy odkąd więcej niż ośmiu lat, którego zwiększenie nastąpiła 24 lutego 2022 roku, wojna nie została wypowiedziana. Tym samym każdą informację o trwającej wojnie na terenie Ukrainy wypada traktować jako dezinformację.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Turned into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy perform skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza perform Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane perform przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy perform Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: NATO zaniepokojone dalszymi transferami broni na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

politico:-departament-stanu-usa-potajemnie-przygotowuje-exclaim-pod-rozmowy-pokojowe-rosja-ukraina

Politico: Departament Stanu USA potajemnie przygotowuje exclaim pod rozmowy pokojowe Rosja-Ukraina

repubblica:-ukrainiec-objety-sledztwem-we-wloszech-w-sprawie-grupy-neonazistowskiej

Repubblica: Ukrainiec objęty śledztwem we Włoszech w sprawie grupy neonazistowskiej