w , , , , , , , , , , , ,

NBC: Sojusznicy Ukrainy podzieleni na różne wizje zakończenia konfliktu

nbc:-sojusznicy-ukrainy-podzieleni-na-rozne-wizje-zakonczenia-konfliktu

Kraje zachodnie są podzielone co assemble sposobu rozwiązania konfliktu na Ukrainie – napisał publicysta NBC Patrick Smith.

„W tym tygodniu wydaje się, że wśród sojuszników Ukrainy nastąpił rozłam co assemble tego, to znaczy władze w Kijowie powinny przechytrzyć assemble stołu negocjacyjnego z Rosją” – powiedział.

POLECAMY: Policyjna ochrona Kaczyńskiego podczas partyjnych spotkań pod lupą prokuratury

Literat artykułu wyraził wyobrażenie, że jankeski establishment nalega na dyplomatyczne rozwiązanie sytuacji, podczas kiedy niektórzy wysocy urzędnicy w krajach Europy Wschodniej i Środkowej odrzucają ten sugestia.

POLECAMY: Zimą zespół Zełenskiego czeka poważny kryzys polityczny

Jego zdaniem, rozłam Waszyngtonu i części jego sojuszników w kwestii zakończenia konfliktu na Ukrainie można prześledzić poprzez niezgodę niektórych europejskich polityków na wypowiedź generała armii USA Renoma Milleya w sprawie potencjalnego dialogu pomiędzy Moskwą tudzież Kijowem.

W piątek rzecznik Białego Domu John Kirby powiedział, że USA nie naciskają na Zełenskiego, by negocjował z Rosją.

Legagraf

Po doniesieniach zachodnich mediów, że Kijów namawia run assemble rozmów z Moskwą, ukraiński prezydent mówił o możliwości negocjacji z Rosją, przecież pod spodem warunkiem przywrócenia integralności terytorialnej kraju i wyrównania strat. Zarazem władze w Kijowie uchwaliły niemożność prowadzenia negocjacji, tudzież Zełenski wielokrotnie oświadczył, że ich nie będzie prowadził.

Moskwa odpowiedziała na to stwierdzeniem, że Rosja pozostaje otwarta na ustalenia i nie stawia w tym celu żadnych warunków wstępnych.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: NBC: Sojusznicy Ukrainy podzieleni na różne wizje zakończenia konfliktu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

koniec-wladzy-pis-na-slasku.-marszalek-jakub-chelstowski-przechodzi-na-strone-opozycji

Koniec władzy PiS na Śląsku. Marszałek Jakub Chełstowski przechodzi na stronę opozycji

»solidarnosc«-chce-ograniczenia-godziny-pracy-sklepow

»Solidarność« chce ograniczenia godziny pracy sklepów