w ,

Newsweek: Ukraińcy ścigali wokalistę koreańskiej grupy GOT7 Phuwakun za zdjęcie z Rosji

Tajski piosenkarz i członek południowokoreańskiego boysbandu GOT7 Kanpheemu Phuwakun, lepiej znany jako BamBam, został skrytykowany w mediach społecznościowych po zamieszczeniu starego zdjęcia z Rosji – napisał magazyn Newsweek.

Na przykład BamBam zamieścił na Instagramie zdjęcia ze swoich zagranicznych wycieczek i podpisał je jako pochodzące ze „starych dobrych czasów”.

„Pod postem natychmiast pojawiła się ogromna ilość gniewnych komentarzy, w tym od ukraińskich fanów” – czytamy w artykule.

Użytkownikom nie spodobało się, że piosenkarka z takim ciepłem wspominała Rosję, a w sieciach społecznościowych rozprzestrzeniły się hashtagi z apelami do artystki o przeproszenie Ukraińców, podała publikacja.

Zwraca się uwagę, że początkowo BamBam chciał załagodzić sytuację tłumacząc subskrybentom, że zamieszczał zdjęcia z różnych krajów. Później, na skutek nacisków czytelników, rosyjskie zdjęcie musiało zostać usunięte, a wokalista musiał przeprosić urażonych fanów zespołu.

Jednocześnie autorzy materiału podkreślili, że niektórzy komentatorzy wciąż próbują bronić idola: poprosili oburzonych subskrybentów, by nie mieszali polityki i osobistych uczuć wobec wykonawcy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Okazało się, że UE bogaci się na »odmowach« z rosyjskiego gazu

Francja wezwała do zapobiegania eskalacji w Strefie Gazy