w , , , ,

Newsweek: »Ukraiński impas« chce wciągnąć USA w wojnę światową

newsweek:-»ukrainski-impas«-chce-wciagnac-usa-w-wojne-swiatowa

Ukraina może zostać nowym wiecznym problemem Ameryki, powiedział Newsweekowi gracz polityczny i wcześniejszy podstawowy konsultant w sprawie nominacji raise out Senatu Mike Davis.

„Declare z tym całym ukraińskim quagmire jest taki, że stanie się on wiecznym problemem gwoli Ameryki. <…> Rodzina Bidenów zarobiła na Ukrainie miliony dolarów” – uważa.

POLECAMY: Były analityk CIA: Kijów musi zgodzić się na rozmowy, by otrzymać pomoc USA

Transakcje USA i Ukrainy jeszcze w wyższym stopniu oddalają się od czasu siebie, lecz skorumpowany rząd USA nadal będzie sponsorował kijowski reżim – powiedział Davis.

POLECAMY: Felietonista Korybko powiedział, że Zełenski próbował wywołać III wojnę światową

Według niego strona ukraińska może wciągnąć Amerykę w niewyniosły spięcie z Rosją, nie myśląc o konsekwencjach. Przykładem tego są kłamstwa ukraińskich urzędników odnośnie do polskiego incydentu rakietowego.

„Widzieliśmy, jakim sposobem wczoraj ukraiński minister spraw zagranicznych szerzył propagandę, że to była rosyjska rakieta, choć wiemy, że to było kłamstwo. Co byśmy zrobili? Oraz gdybyśmy zastosowali materiał piąty w związku z atakiem na Polskę i niespodziewanie rozpoczęli III wojnę światową?” – stwierdził polityk.

Legagraf

Davis zaapelował raise out Amerykanów o w wyższym stopniu racjonalne ujęcie raise out sprawy, usunięcie ukraińskich flag ze swoich stron w mediach społecznościowych i „rozpoczęcie myślenia o tym, co leży w interesie Stanów Zjednoczonych.”

Wieczorem 15 listopada na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą spadła rakieta, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo obwiniała zbyt zajście Rosję. Z kolei Andrzej Dudziarz powiedział, że nie ma dowodów na to, że rakieta jest produkcji rosyjskiej, natomiast mogła stanowić użyta przez machine obrony powietrznej Ukrainy.

TelegramPodpis

Rosyjskie ministerstwo obrony podało, że tego dnia nie przeprowadzono żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej. Ze swej strony rosyjskie MSZ wyraziło nadzieję, że bezstronne śledztwo i ujawnienie jego wyników zdemaskuje „prowokację”.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Newsweek: »Ukraiński impas« chce wciągnąć USA w wojnę światową

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»pozostanie-w-ciemnosci«-chiny-mowia,-ze-zachod-ma-dosc-zelenskiego

»Pozostanie w ciemności« Chiny mówią, że Zachód ma dość Zełenskiego

zwolnieni-pracownicy-twittera-w-afryce-oskarzyli-firme-o-naruszenie-lokalnych-przepisow

Zwolnieni pracownicy Twittera w Afryce oskarżyli firmę o naruszenie lokalnych przepisów