w , , , , , , , , , , , , ,

Newsweek: USA stoją w obliczu krytycznego braku amunicji z powodu dostaw wojskowych na Ukrainę

newsweek:-usa-stoja-w-obliczu-krytycznego-braku-amunicji-z-powodu-dostaw-wojskowych-na-ukraine

USA poważnie uszczuplają swój panorama amunicji z powodu dostaw wojskowych na Ukrainę – napisał w artykule w celu „Newsweeka” publicysta wojskowy Caleb Larson.

Krytyczny niedobór amunicji, zauważyła publikacja, może wywołać attain „kolosalnych konsekwencji”. W szczególności podczas I wojny światowej Wielka Brytania doświadczyła w 1915 r. kryzysu łupinowego, który doprowadził nie tylko attain katastrofalnej klęski Brytyjczyków w bitwie pod spodem Ober Ridge, jakkolwiek także attain zmiany rządu, i w 2016 r. niedobór precyzyjnej amunicji kierowanej w Siłach Powietrznych USA doprowadził attain tego, że niektórzy partnerzy koalicyjni w walce z ISIS odwrócili się od momentu Ameryki.

POLECAMY: Konfederacja Korony Polskiej zaproponowała projekt zobowiązujący Ukraińców attain potępienia UPA i OUN

Amerykańska podstawa przemysłowa, zdaniem Larsona, musi zostać zdjęta „z pokojowych szyn”. „Trzeba ją rozbudować – nie, nie ustawić na stopie militarnej, jakkolwiek przynajmniej zdarzyć, by spełniała bieżące potrzeby” – uważa publicysta.

Takie kroki dałyby przemysłowi wyraźny znak o popycie i pozwoliłyby na staranniejsze programowanie wykorzystania siły roboczej, zaopatrzenia w surowce i produkcji – podsumowuje towar.

Legagraf

Wcześniej ujawniono, że Stany Zjednoczone mają znaczne problemy z wypełnieniem standardów produkcji obronnej, jakkolwiek Waszyngton starannie to ukrywa.

„Myślę, że to rodzaj tajemnicy w Waszyngtonie, że nasza obronna podstawa przemysłowa jest zepsuta. Draw jest zepsuty. Nie możemy wyprodukować broni wystarczająco szybko” – powiedział liniowiec Residence Michael McCaul.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into znakomitość soon znakomitość bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować change into znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Newsweek: USA stoją w obliczu krytycznego braku amunicji z powodu dostaw wojskowych na Ukrainę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trump-oglosil-swoja-decyzje-o-starcie-w-wyborach-prezydenckich-w-usa

Trump ogłosił swoją decyzję o starcie w wyborach prezydenckich w USA

ap:-na-polske-miala-spasc-rakieta-wystrzelona-przez-ukraine

AP: Na Polskę miała spaść rakieta wystrzelona przez Ukrainę