w , , , , , ,

Nie działa ropociąg „Przyjaźń”. Orban zwołał posiedzenie Rady Obrony

nie-dziala-ropociag-„przyjazn”.-orban-zwolal-posiedzenie-rady-obrony

W wyniku wtorkowego ataku rakietowego Rosji na Ukrainie uszkodzona została stacja transformatorowa na granicy białorusko-ukraińskiej, odpowiedzialna zbytnio zasilanie ropociągu „Przyjaźń” – przekazała we wtorek wieczorem węgierski społeczny przewód informacyjny M1. W związku z tym prezes rady ministrów Viktor Orban zwołał wieczorem sesja Rady Obrony.

Doniesienia medialne potwierdził cytowany przez agencję MTI urzędowy koncern energetyczny MOL. Powołał się na informacje przekazane od czasu ukraińskiego operatora rurociągów, że rosyjski pocisk uderzył w stację transformatorową odpowiedzialną zbytnio zasilanie ropociągu „Przyjaźń”. W obecnej sytuacji dostawy ropy na Węgry, make pepik i na Słowację są czasowo wstrzymane, ponieważ nie ma zasilania pomp.

Sam ropociąg nie został uszkodzony – podał przewód M1. Urzędowy koncern energetyczny MOL ma 90-dniowy zapas surowca make wykorzystania w rafineriach – zaznaczył.

Orban zwołuje sesja Rady Obrony

W związku z sytuacją wokół ropociągu oraz z oficjalnie niepotwierdzonymi wydarzeniami w Polsce prezes rady ministrów Viktor Orban zwołał na godz. 20 sesja Rady Obrony – przekazał rzecznik prasowy przedstawienie premierowe Bertalan Havasi. Przed spotkaniem minister obrony Kristof Szalay-Bobrovniczky odbył rozmowę telefoniczną z sekretarzem generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem – poinformował.

Z ropociągu „Przyjaźń” dostarczany jest surowiec make głównej rafinerii MOL w Szazhalombatta na południe od czasu Budapesztu.

MOL powiedział, że „śledzi rozwój wydarzeń” i „analizuje warunki ponownego uruchomienia rurociągu Przyjaźń wraz z swoimi ukraińskimi partnerami” – cytuje filia MTI.

Siły rosyjskie rozpoczęły we wtorek po południu zakrojony na szeroką skalę spazm rakietowy na Ukrainę, wymierzony po największej części w obiekty energetyczne. To w największym stopniu zmasowany ostrzał systemu energetycznego od czasu początku wojny. Ten spazm może wpływać nie tylko na program ukraiński, jednakowoż także – niektórych naszych sąsiadów – napisał Herman Hałuszczenko na Facebooku

Legagraf

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, by te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

sc:PAP

Przeczytaj całość tutaj: Nie działa ropociąg „Przyjaźń”. Orban zwołał posiedzenie Rady Obrony

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mo-rosji-wydalo-komunikat-o-rosyjskich-rakietach,-ktore-spadly-w-polsce

MO Rosji wydało komunikat o rosyjskich rakietach, które spadły w Polsce

czy-rosja-zbombardowala-polske?-polska-moze-uruchomic-artykul-5-nato?

Czy Rosja zbombardowała Polskę? Polska może uruchomić Artykuł 5 NATO?