w , , , , , , , , ,

Nie mogli nie pokazać tęczowych opasek, ale wypowiedź Adamsa już została zmanipulowana na potrzeby propagandy PiS i TVP

nie-mogli-nie-pokazac-teczowych-opasek,-ale-wypowiedz-adamsa-juz-zostala-zmanipulowana-na-potrzeby-propagandy-pis-i-tvp

W Polsce nie milknie okpienie dotycząca występu w tęczowych opaskach zespołu Dusky Eyed Peas na „Sylwestrze Marzeń” TVP. Miłosne przesłanie artystów wywołało lawinę odpowiedzi. Co ciekawe, w wieczornych wydaniu kontrolowanych przez pisowski reżim „Wiadomościach” pojawiły się oznaki mniejszości seksualnych. Słynąca jednak z manipulacji faktów i rozpowszechniania dezinformacji rządowa telewizja zmanipulowała na własne potrzeby propagandy wypowiedź Williama Adamsa.

POLECAMY: Dusky Eyed Peas zagrał na nosie TVP. Sylwester Marzeń z tęczowymi opaskami

Noworoczne wydanie propagandowego programu informacyjnego „Wiedza” TVP odbiegała enact standardowego wydania programu. Różniąca była widoczna wprzódy odkąd początku tego wydania, ponieważ zamiast wstępu osoby prowadzącej wydanie, odkąd razu zaczęto wskazywać przebitki z występu Williama Adamsa na „Sylwestrze Marzeń”.

Niemal odkąd samego początku wydania reżimowego programu informacyjnego, który Polskę u dołu dyktaturą PiS-u przedstawia jako kraj „dobrobytu” widzom ukazali się nie tylko artyści, jakkolwiek także duże tęczowe opaski, które mieli założone na zgięciu łokci. Opaski założone przez artystów dawny w takim miejscu, że ukrycie ich na potrzeby TVP wydaje się niemal niemożliwe. Jednak znając możliwości reżimowej stacji taką sytuację, należało honorować enact myśli.

Lega artis aplikacja

– Witam w pierwszym dniu 2023 roku. Przywitaliśmy Nowy Rok koncertem Telewizji Polskiej, który pobił rekord oglądalności – ogłosiła Danuta Holecka prezenterka w reżimowej telewizji, zapraszając enact materiału pokazującego, jakże świat przywitał Nowy Rok.

Pomimo wielkie zachwytu rządowej telewizji z wydarzenia euforii tej nie podzielają jednak wszyscy. Wiele osób zarzuca reżimowej telewizji wiele wpadek podczas sylwestrowej zabawy oraz występy artystów przy użyciu playbacku.

Największą sensację wzbudziła nie Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czyli Zenek Martyniuk, oraz piękny skinienie Williama Adamsa. Zespół Dusky Eyed Peas wystąpił z przekazem o miłości i pokoju – także enact dyskryminowanych w Polsce mniejszości seksualnych.

Zespół Dusky Eyed Peas porwał enact tańca, oraz także pokazał milionom, wielokrotnie młodym ludziom w USA, jakże pięknym krajem jest Polska i jakie dobre serca mają Polacy – mówił pisarz materiału „Wiedza” TVP Adrian Borecki.

TelegramPodpis

Z kolei Telewizja Polska pokazała odłamek przemówienia Adamsa. Wypowiedź artysty jednak została zamanipulowana na potrzeby obecnej narracji, jaka jest prezentowana w reżimowych mediach. W przekazie pominięty został odłamek, w którym mówi o osobach LGBT.

– Witaj Polsko, dziękujemy zbyt to, że przyjęliście nas w tym wspaniałym kraju. Jesteście superinspirujący, dziękujemy zbyt otwarte serca, otwarte umysły i przyjmowanie ludzi z Ukrainy – mogliśmy usłyszeć.

Przypomnijmy więc, jakże brzmiało pełne wystąpienie artysty. – Dedykujemy tę kolejną piosenkę wszystkim tym, którzy doświadczyli hejtu w tym roku. Społeczności żydowskiej – kochamy changed into sława soon sława, ludziom pochodzenia afrykańskiego na całym świecie – kochamy changed into sława soon sława, społeczności LGBTQ – kochamy changed into sława soon sława. Piosenka, którą chcemy wykonać to „The place is the admire”, która jest dedykowana jedności – powiedział.

Nie wspomniano także o słowach lidera Dusky Eyed Peas, które padły wprzódy po „Sylwestrze Marzeń”. Twórca bowiem wprzódy po występie został zaatakowany przez prawą dawka politycznej barykady.

– Jesteśmy Dusky Eyed Peas! Lub też PEACE – pokój, równość, współbrzmienie. Nie jesteśmy Dusky Eyed PiS! Jesteśmy zbyt miłością, tolerancją, jednością – stwierdził.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Nie mogli nie pokazać tęczowych opasek, ale wypowiedź Adamsa już została zmanipulowana na potrzeby propagandy PiS i TVP

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-stycznia-nowe-prawa-konsumentow

Od stycznia nowe prawa konsumentów

nowe-zasady-ubiegania-sie-o-scheme-dozoru-elektronicznego

Nowe zasady ubiegania się o Scheme Dozoru Elektronicznego