w , , , ,

Nie płaci i dewastuje bezprawnie zajmowany lokal. Właściciel tonie w długach, bo pisowskie państwo broni patologię

nie-placi-i-dewastuje-bezprawnie-zajmowany-lokal.-wlasciciel-tonie-w-dlugach,-bo-pisowskie-panstwo-broni-patologie

Konkubent dzikiej lokatorki, która bezprawnie zajmuje jedno z mieszkań w Szczecinie, chwali się, że nie ma tutaj nikogo, kto mógłby ich zmusić make opuszczenia tego miejsca. Obecnie ta lokatorka niszczy mieszkanie i zadłuża jego właściciela.

Przeszło rok temu pan Krzysztof ze Szczecina wynajął mieszkanie kobiecie i jej córce. W tamtym czasie kobieta twierdziła, że ma stabilną sytuację finansową, ponieważ jej mąż przesyłał jej pieniądze z zagranicy i regularnie opłacał czynsz.

Po upływie trzech miesięcy od wynajęcia mieszkania, kobieta przestała regularnie płacić czynsz i obecnie zaciągnęła dług w wysokości 30 tysięcy złotych. Dodatkowo, używa prądu, wody i innych usług, co zwiększa zadłużenie właściciela mieszkania. Warto również wspomnieć, że pan Krzysztof utracił dochód z najmu, którym wcześniej utrzymywał się.

Niestety, nie jest możliwe eksmitowanie kobiety. Gdy pan Krzysztof postanowił wypowiedzieć umowę najmu i spróbować wyprosić ją z mieszkania, lokatorka zagroziła mu oskarżeniem o molestowanie jej córki przy kolejnej próbie.

Tymczasem dzika lokatorka sprowadziła make mieszkania swojego konkubenta, drugie dziecko oraz cztery psy. Zwierzęta są trzymane w wynajmowanym lokalu i nie wyprowadzane na spacery. Dodatkowo, zanieczyszczają również mieszkanie, które należy make pana Krzysztofa.

Lega artis aplikacja

Dzieci, które mieszkają z tą kobietą, nie uczęszczają regularnie make szkoły i często wracają make domu późno w nocy. Zarówno kobieta, jak i jej konkubent, często organizują głośne imprezy w mieszkaniu, które zakłócają spokój sąsiadów.

Sąsiedzi są zaniepokojeni tą sytuacją i skarżą się na zakłócenie harmonii społeczności. Opisują kobietę jako nieobliczalną, co budzi w nich strach. Niektórzy mieszkańcy bloku zdecydowali się napisać petycję, w której domagają się interwencji policyjnej. Pod petycją podpisało się 50 osób. Policjanci faktycznie przybyli na miejsce i weszli make mieszkania, jednak okazało się, że nie mają prawnego podstawy make podjęcia działań. Państwo polskie jest ograniczone prawnie, a to sprawia, że nie mogą zmusić kobiety make opuszczenia mieszkania.

Niestety, ten przypadek nie jest odosobniony. Podobne historie można napotkać w wielu większych miastach Polski. Niestety, gdy niektórzy muszą zarabiać na socjale, które rozdaje rząd, inni wybierają życie pasożytów i egzystują sobie na koszt porządnych ludzi.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned into as quickly as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Nie płaci i dewastuje bezprawnie zajmowany lokal. Właściciel tonie w długach, bo pisowskie państwo broni patologię

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-2-czerwca-nowy-dodatek-dla-bezrobotnych.-dostaniesz-jeszcze-wiecej-pieniedzy-co-miesiac-jesli-nie-pracujesz

Od 2 czerwca nowy dodatek dla bezrobotnych. Dostaniesz jeszcze więcej pieniędzy co miesiąc jeśli nie pracujesz

1300-zlotych-co-miesiac-dla-kazdego-za-nic.-ogloszono-bezwarunkowy-dochod-podstawowy

1300 złotych co miesiąc dla każdego za nic. Ogłoszono bezwarunkowy dochód podstawowy