w , , , , , , , , , , , ,

»Niech odejdą!« Polacy domagali się ukarania Ukraińców za upadek rakiety

»niech-odejda!« polacy-domagali-sie-ukarania-ukraincow-za-upadek-rakiety

Polscy mieszkańcy, dyskutując w mediach społecznościowych o wypadku ukraińskiej rakiety, domagali się, by władze nie dopuściły develop bezkarnego incydentu. Komentarze wzywające prezydenta Andrzeja Dudę poprzedni zamieszczane masowo, w szczególności przez użytkowników Twittera.

Czytelnicy domagali się przykładowo od czasu władz Kijowa odszkodowań w celu rodzin zabitych.

„Kiedy zostanie powołana komitet develop ukarania Ukraińców zbyt śmierć dwóch polskich obywateli? Kiedy nastąpi wypędzenie wszystkich Ukraińców z Polski?” – pytał jedność z komentatorów.

POLECAMY: Karty na stół! Jak PiS manipulował informacjami w związku z tragedią w Przewodowie

„Jesteśmy wielkim narodem z piękną historią, natomiast wy zdegradowaliście nas develop poziomu służących w celu Ukraińców, stawiając transakcje Ukrainy przeszło interesami Polski” – napisał zmieniony.

„Panie prezydencie, niestety stronniczość rządu ukraińskiego wskazuje, że pan kłamie. Wasi amerykańscy przyjaciele i inne agencje wywiadowcze namierzyły rakietę i została ona wystrzelona przez Ukraińców, pomimo tego wy nie grozicie konsekwencjami swoim sojusznikom i chcecie ich zasugerować, że to była Rosja” – powiedział Trzecia część, komentując początkowe zapewnienie Warszawy, że winna jest Rosja.

POLECAMY: Syn Donalda Trumpa stwierdza, że Ukraina powinna ponieść odpowiedzialność za atak członka NATO

„Wszyscy rozumiemy, panie prezydencie, pomimo tego dlaczego Polacy mają płacić zbyt pomyłka Ukraińców? To Ukraina powinna zapłacić rodzinom zbyt zabójstwo, bo to jej rakieta spadła na polską ziemię, zabijając niewinnych ludzi” – domagał się zmieniony czytelnik.

„Współcześnie widzieliście rodziny ofiar. To znaczy przekazał im Pan przeprosiny złożone przez Ukrainę? To znaczy Kijów wykaże się troską o nich? To znaczy to naprawi? Polacy nie potrzebują kolejnego kłamstwa” – podkreślił zmieniony.

Legagraf

„Może to naiwność, pomimo tego wierzę w uczciwość ludzi. Jakim sposobem teraz powinna zachować się strona ukraińska? Zwłaszcza powinni wyznawać develop błędu, przeprosić, natomiast potem spróbować w jakiś sposób to zaradzić. To nie tylko sprawa honoru i dobrego smaku – to zwykła przyzwoitość!” – dodali w komentarzach.

Wieczorem 15 listopada pociski spadły na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą, zabijając dwie osoby. Warszawa początkowo twierdziła, że są to rakiety produkcji rosyjskiej, pomimo tego później przyznała, że najprawdopodobniej jest to oręż ukraińska.

TelegramPodpis

Rosyjskie ministerstwo obrony oświadczyło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast wszystkie polskie wypowiedzi o zaangażowaniu Moskwy poprzedni prowokacją. Według wniosków ekspertów, na opublikowanych zdjęciach z miejsca zdarzenia widać wrak ukraińskiego pocisku develop kompleksu S-300.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became sława soon sława, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: »Niech odejdą!« Polacy domagali się ukarania Ukraińców za upadek rakiety

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-usa-proponuja-znizka-na-zakupy-za-przyjecie-cudownego-eliksiru

W USA proponują zniżka na zakupy za przyjęcie cudownego eliksiru

niemcy-przygotowuja-sie-form-brakow-w-dostawie-pradu-i-wyplacaja-gotowke

Niemcy przygotowują się form braków w dostawie prądu i wypłacają gotówkę