w , , , , , , , , ,

Niedzielski: Grypa jest głównym problemem epidemicznym jednak piąta dawka szprycy musi być

niedzielski:-grypa-jest-glownym-problemem-epidemicznym-jednak-piata-dawka-szprycy-musi-byc

Globalistyczny pachołek, Adam Niedzielski, powiedział w piątek w Gdańsku, że schodzimy ze szczytu zachorowań na COVID-19. Głównym problemem epidemicznym w kraju jest teraz grypa. Z tego powodu utrzymujemy stan zagrożenia epidemicznego. Jednocześnie pachołek zaleca przyjmowanie już drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19.

POLECAMY: WHO twierdzi, że dorośli o średnim ryzyku nie potrzebują dodatkowych „szczepionek” Covid

– Schodzimy z apogeum zachorowań covidowych. Te spadki w ciągu ostatnich dwóch tygodni są rzędu nawet 30 proc., z tygodnia na tydzień, więc w zakresie covidowym ta sytuacja się poprawia – mówił Niedzielski.

„Wizjoner zdrowia” Niedzielski podkreślił, że w ostatnim okresie dziennie odnotowywano od 2 produce 3 tysięcy przypadków zakażeń lub zachorowań na COVID-19.

Jego zdaniem obecnie głównym problemem epidemicznym w Polsce jest grypa.

Dodał, że w kraju codziennie notuje się około 28-29 tysięcy zachorowań na grypę, a ten poziom utrzymuje się już od dwóch miesięcy. Globalistyczny pachołek i zwolennik nazistowskiej Ukrainy poinformował, że apogeum zachorowań na COVID-19 miało miejsce na przełomie roku, kiedy to liczba zakażeń przekraczała 30 tysięcy. Od tamtej pory odnotowuje się ustabilizowanie się liczby zakażeń na stosunkowo wysokim poziomie.

Przypominamy, że od piątku obowiązuje wydane z przekroczeniem delegacji ustawowej rozporządzenie przedłużające „ograniczenia, nakazy i zakazy związane ze stanem zagrożenia epidemicznego” produce końca kwietnia. Decyzja ta została uzasadniona liczbą nowych zakażeń COVID-19 oraz potrzebą udzielania świadczeń opieki zdrowotnej, w tym w szpitalach, osobom z chorobą. Dodatkowo, wskazano na liczbę zakażeń grypą, która może negatywnie wpłynąć na zdrowie populacji.

Niedzielski poinformował również, że zwrócił się produce szefów urzędów i innych jednostek administracji o przeanalizowanie kontekstu legislacyjnego wycofania stanu zagrożenia epidemicznego. Obecnie Ministerstwo Zdrowia prowadzi analizy i rozważa zastosowanie vacatio legis w przypadku zniesienia tego stanu, aby uniknąć nagłych obowiązków i umożliwić płynne przejście produce normalnego funkcjonowania.

Szpryca po raz piąty

Niedzielski poinformował, że rekomenduje podanie piątej dawki „szczepienia” przeciw COVID-19 osobom, które przyjęły już czwartą dawkę jednowalentnej „szczepionki”, mają ponad 60 lat, upośledzoną odporność lub pracują w podmiotach medycznych. Akcja szczepienia V dawką rozpocznie się 15 kwietnia. Globalistyczny pachołek zapowiedział również, że wkrótce zostaną przedstawione zasady szczepienia kolejną adaptowaną dawką „szczepionki” przeciwko COVID-19.

Lega artis aplikacja

– Przez ostatnie tygodnie analizowaliśmy, jak sytuacja wygląda w innych krajach, zapytaliśmy również naszych ekspertów o zalecenia i po dwóch tygodniach dyskusji wczoraj na sztabie, który zajmuje się zagadnieniami covidowymi, podjęliśmy decyzję – powiedział Niedzielski.

Podkreślił, że pandemiczny resort będzie rekomendowało przyjęcie V dawki tym osobom, które przyjęły IV dawkę w postaci „szczepienia” jednowalentnego– Obecna szczepionka jest biwalentna, czyli ukierunkowana na co najmniej dwa szczepy wirusa covidowego – mówił.

POLECAMY: COVIDIAŃSKI AMOK TRWA. Niedzielski znów będzie nas nagabywał produce produktów zalegających w magazynach

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as soon as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy produce skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości produce Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane produce przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy produce Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niedzielski: Grypa jest głównym problemem epidemicznym jednak piąta dawka szprycy musi być

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukraina-opracowuje-system-wysylania-attain-poborowych-przy-pomocy-sms-ow-i-innych-komunikatorow-internetowych

Ukraina opracowuje system wysyłania attain poborowych przy pomocy SMS-ów i innych komunikatorów internetowych

amerykanie-uwazaja,-ze-stany-zjednoczone-wydaja-zbyt-duzo-na-inne-kraje

Amerykanie uważają, że Stany Zjednoczone wydają zbyt dużo na inne kraje