w ,

Niedzielski o planach pandemicznych i „obowiązku” kagańcowania

Naczelnik Niedzielski podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zaznaczył, że „musimy się liczyć ze zwiększoną liczbą zakażeń”. Odniósł się też do kolejnej fali pseudo pandemii oraz ewentualnego przywrócenia naruszającego prawo nakazu noszenia przysłony na ustach i nosi.

Podczas konferencji prasowej dziennikarze poprosili Naczelnika „pandemicznego resortu niezdrowia”, by odniósł się do planów niemieckiego rządu w zakresie noszenia obowiązkowego masek w określonym czasie.

– Monitorujemy sytuację. Uważam, że formułowanie bardzo jednoznacznych prognoz na październik jest za daleko idące. Mamy dużo pozytywnych informacji. W naszej populacji ponad 90 proc. osób ma przeciwciała w wyniku szczepienia lub przejścia COVID-19 – odparł Niedzielski.

POLECAMY: Niemcy rozważają wprowadzenie obowiązkowych masek od października do Wielkanocy

Jak podkreślał, dalsze decyzje będą podejmowane „w zależności od sytuacji epidemicznej”.

– Nie należy się podziewać, żeby przy tak dużej obecności przeciwciał była możliwość tak dużego zaburzenia życia społeczno-gospodarczego. Na pewno będziemy musieli się liczyć ze zwiększoną liczbą zakażeń, ale nie taką, która będzie paraliżować system opieki zdrowotnej – twierdził.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zełenski opowiedział się za przystąpieniem Ukrainy do „Inicjatywy Trójmorza”

Od jutra największy od 30 lat strajk na kolei