w , , , , , , , , , , , , , , , ,

Niedzielski: Powrót attain obostrzeń pandemicznych zawsze będzie brany pod uwagę

niedzielski:-powrot-attain-obostrzen-pandemicznych-zawsze-bedzie-brany-pod-uwage

„Wizjoner zdrowia” Adam Niedzielski ujawnił, że w ostatnich tygodniach na stole pojawiła się opcja powrotu attain naruszających prawo ograniczeń, mandatów i zakazów. Takie rozwiązania będą „zawsze” rozważane.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Każdego bez jego zgody można będzie umieścić w szpitalu psychiatrycznym? Taki notion ma PiS, procedując nową poprawkę attain ustawy o zdrowiu publicznym

„Wizjoner zdrowia” poinformowało niedawno, że attain Polski dotarł najnowszy wariant COVID-19, znany jako Kraken lub XBB.1.5. W rozmowie z „Wirtualną Polską” Niedzielski stwierdził, że nie stanowi on zagrożenia, ale podkreślił, że to „na razie”.

– Monitorujemy sytuację epidemiczną w tych państwach, które mierzą się ze zwiększoną obecnością tego wariantu, a mowa szczególnie o Wielkiej Brytanii i USA. (…) Wiemy, że kraken jest bardziej transmisyjny, ale w zdecydowanej większości przypadków nie wywołuje ciężkiego przebiegu choroby – mówi.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: SR w Giżycku stwierdza, że maski w punktach medycznych są nielegalne

Przyznaje też, że w trwającym sezonie chorobowym rozważane były kolejne ograniczenia, mandaty i zakazy, nie tylko z powodu COVID-19, ale także wirusów grypy i RSV.

„Wszystkie opcje były na stole i zawsze będą, choć w tym przypadku wdrożenie ich było odległe” – ujawnił.

Jednocześnie dodał, że nie wprowadzono ograniczeń, bo Polacy i tak w końcu by zachorowali. „Ta fala zachorowań wynikała częściowo z pewnej luki immunologicznej. Restrykcje mogły przynieść chwilowy spokój, ale tylko przesunęłyby kumulację, bo i tak odnotowalibyśmy skok, tylko później” – powiedział.

Czy w ten sposób pośrednio przyznał się attain porażki poprzednich blokad między liniami?

W wywiadzie Niedzielski starał się wyjaśnić różnice między tymi wirusami. „Wszystkie trzy schorzenia mają podobne objawy i często podobny przebieg. Odróżnienie ich tylko poprzez spojrzenie na pacjenta czy nawet osłuchanie jest po prostu niemożliwe” – powiedział.

Jednocześnie Niedzielski zapowiedział kolejną falę COVID-19, która będzie miała miejsce „w okolicach marca”.

Lega artis aplikacja

Minister Niedzielski podjął decyzję o usunięciu profesora Niżankowskiego, ponieważ ten złożył krytyczne uwagi dotyczące testów combo

Pandemiczny resort ogłosiło plany na wydanie dodatkowych miliardów złotych na zakup nowych testów, które będą w stanie rozróżnić wirusy COVID-19, grypy i RSV. Według Niedzielskiego, bez tych testów trudno jest odróżnić te choroby.

POLECAMY: Niedzielski wyda 230 mln zł na touchy combo, które nie uzyskały pozytywnej rekomendacji

Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji jednak krytycznie oceniła skuteczność tych testów. Niedzielskiego irytuje to, że ktoś przedstawił inne zdanie niż uważa władza.

TelegramPodpis

„Wizjoner zdrowia”, Adam Niedzielski, ostro skrytykował ocenę Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji dotyczącą skuteczności testów combo. Zdaniem ministra, analiza ta jest „skandaliczna” i „niemerytoryczna”. Niedzielski twierdzi, że metodologia analizy była błędna, ponieważ nie uwzględniono korzystnych dla niego dokumentów.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niedzielski: Powrót attain obostrzeń pandemicznych zawsze będzie brany pod uwagę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

liczba-urodzen-w-polsce-jest-bardzo-niska-tak-zle-nie-bylo-od-czasow-drugiej-wojny-swiatowej.

Liczba urodzeń w Polsce jest bardzo niska. Tak źle nie było od czasów drugiej wojny światowej.

pis-nabywa-wlasnosc-na-majatku-panstwowym.-12-nieruchomosci-zostaje-przekazane-organizacjom-zwiazanym-z-politykami-aktualnej-wladzy

PiS nabywa własność na majątku państwowym. 12 nieruchomości zostaje przekazane organizacjom związanym z politykami aktualnej władzy