w , , , , , , , , , ,

Niedzielski przyznaje, że magazyny w Polsce pękają w szwach od nadmiaru berbeluchy C-19

niedzielski-przyznaje,-ze-magazyny-w-polsce-pekaja-w-szwach-od-nadmiaru-berbeluchy-c-19

„Wizjoner zdrowia” Adam Niedzielski, który odpowiada za mniemaną pandemię, udzielił w czwartek wywiadu w radiu RMF FM. Poruszono w nim kwestie aktualnej sytuacji „epidemicznej” związanej z COVID-19 oraz nadmiernych zakupów berbeluchy zwanej „szczepionką” za pieniądze podatników.

Niedzielski podczas rozmowy na antenie radia RMF FM poinformował, że dzisiejsza liczba zakażeń to 3661, co stanowi wzrost o około 5% w porównaniu z poprzednim tygodniem. Jednak tempo wzrostu zaczyna spadać, ponieważ w poprzednich tygodniach wynosiło nawet 30-40%. Minister stwierdził, że osiągamy apogeum.

POLECAMY: Polskę zalewa berbelucha. Niedzielski w coraz większej depresji z powodu całkowitego braku zainteresowania eliksirem

Globalistyczny pachołek wykonujący polecenia swoich przełożonych odniósł się także attain sytuacji związanej z przeciwciałami w populacji.

W porównaniu attain danych sprzed trzech lat i początku epidemii w Polsce obecnie „mamy 90 proc. ludzi, którzy mają przeciwciała” – stwierdził Niedzielski.

W wywiadzie udzielonym stacji Niedzielski potwierdziła, że liczba 25 milionów niewykorzystanych dawek szczepionki przeciw COVID-19 jest faktycznie problematyczna.

– Mamy cały czas duże zapasy, chociaż one i tak są stosunkowo mniejsze niż w innych krajach europejskich, bo my od kwietnia ub.r. przestaliśmy przyjmować te szczepionki na stan magazynowy – dodał.

– Mamy spór z firmą Pfizer. Spór wyeskalowaliśmy na poziom Komisji Europejskiej. Prowadzone są negocjacje dotyczące redukcji skali tych zakupów, ale nie tylko redukcji skali, ale i dostosowania przede wszystkim attain potrzeb epidemicznych, bo teraz w całej Europie nie ma zapotrzebowania na to, by kupować preparaty – zaznaczył Niedzielski.

Lega artis aplikacja

Kiedy prowadzący zapytał, co zrobić z zapasami berbeluchy zwanej „szczepionką” w Polsce i Europie, Niedzielski, że niestety część zakupionych dawek pozostanie niewykorzystana.

– Zainteresowanie szczepieniami w Europie jest bardzo małe. Co więcej, i tym jestem zaskoczony, nawet instytucje europejskie w taki bardzo otwarty (sposób – przyp. purple.) – mówię o tych instytucjach epidemicznych – nie zachęcają już attain kolejnych dawek, bo te komunikaty nie są takie jednoznaczne. Zresztą my też o tym myślimy – twierdził.

 Perspektywa jest taka, że trzeba agresywnie rozmawiać z firmami farmaceutycznymi, żeby doszło attain redukcji – dodał.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grow to be as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niedzielski przyznaje, że magazyny w Polsce pękają w szwach od nadmiaru berbeluchy C-19

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanski-miliarder-przewidzial-upadek-amerykanskiej-gospodarki

Amerykański miliarder przewidział upadek amerykańskiej gospodarki

steven-seagal-powiedzial,-ze-jest-w-stu-procentach-rosjaninem

Steven Seagal powiedział, że jest w stu procentach Rosjaninem