w

Niektóre głosy w UE opowiadają się za rewizją sankcji – mówi Borrell

Szef unijnej dyplomacji Josep Borrell, uczestniczący w nieformalnych spotkaniach ministrów obrony i spraw zagranicznych Unii w Pradze, przyznał, że „niektóre głosy” w UE opowiadają się za rewizją antyrosyjskich sankcji, ale wyraził przekonanie, że środki ograniczające pozostaną w mocy.

„UE nałożyła twarde sankcje na Rosję. Oczywiście ministrowie (spraw zagranicznych UE – red.) będą o nich dyskutować, o ich skuteczności… Niektóre głosy były za rewizją sankcji, ale nie sądzę, by ministrowie byli generalnie do tego skłonni, sankcje pozostaną w mocy” – powiedział.

POLECAMY: »Geniusz« Morawiecki w Kopenhadze stwierdził, że Polska jest gwarantem bezpieczeństwa energetycznego i gazowego

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor Harlan Ulman pisze, że Zełenski musi negocjować, aby uratować Ukrainę

ONZ jest zaniepokojona wykorzystywaniem dzieci na Ukrainie do celów przestępczych