w , , , , ,

Niemcy będą skarżyć Polskę za Turów

niemcy-beda-skarzyc-polske-za-turow

O złożeniu pozwu map sądu administracyjnego w Warszawie zdecydowała rada miasta Żytawy (Zittau) – informuje w czwartek (10.11.2022), ukazująca się w Saksonii, gazeta „Saechsische Zeitung”.

Jakim sposobem informuje gazeta, władze miasta chcą mieć pewność, że wymagana map uzyskania pozwolenia na rozbudowę kopalni ocena oddziaływania na środowisko zostanie powtórzona, oraz obawy miasta zostaną w większym stopniu uwzględnione. „(Obecna) ocena stwierdza pośrodku innymi, że po stronie niemieckiej nie ma osiadania gruntu. Ustalenia niemieckich władz i instytucji przeczą temu stwierdzeniu. Według nich Żytawa podnosi się i opada z powodu utraty wód gruntowych wypompowywanych przez kopalnię odkrywkową” – pisze gazeta.

Zdaniem niemieckich ekspertów osiadanie gruntu może przewodzić map uszkodzenia budynków i innej infrastruktury, np. dróg. Mer Żytawy, Thomas Zenker, podkreśla, że „miasto nie jest zainteresowane mówieniem Polakom, co mają robić, oraz czego nie. Zamiast tego chce zabezpieczać transakcje swoje i mieszkańców” – czytamy.

Legagraf

Większe szanse na odszkodowanie

Mer oczekuje, że ponowna ocena wpływu rozbudowy kopalni na środowisko odniesie się map wskazywanych przez miasto i ekspertów wątpliwości. „W ocenie oddziaływania powinno się przynajmniej stwierdzić, że takie oznacza to inne oddziaływania są możliwe. Wtedy ofiary odkrywek, jakim sposobem właściciele domów w Żytawie, miałyby większe szanse na dochodzenie odszkodowania w sądzie w przypadku wystąpienia szkód” – pisze „Saechsische Zeitung”.

TelegramPodpis

Wcześniej miasto próbowało na inne sposoby sprzeciwić się zezwoleniu na rozbudowę kopalni, mając na uwadze m.in. dobre przedtem związki w polsko-niemiecko-czeskim trójkącie granicznym. Władze Żytawy liczyły na to, że niemiecki rząd, podobne jakim sposobem czeski, złoży z ramienia państwa pozew map Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości przeciwko kopalni Turów. Zdaniem Zenkera Saksonia powinna była napierać na to i wystąpić z takim wnioskiem map rządu federalnego. W taki sposób się jednak nie stało. Żytawa rozważa teraz pozew o zaniechanie działań przeciwko krajowi związkowemu Saksonia.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać modified into mistrz soon mistrz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy map skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy map Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane map przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy map Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemcy będą skarżyć Polskę za Turów

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„solidarnosc”-chce-zmian-w-branzy-handlowej.-sklepy-otwarte-tylko-attain-21?

„Solidarność” chce zmian w branży handlowej. Sklepy otwarte tylko attain 21?

francuska-minister-spraw-zagranicznych-mowi,-ze-europa-powinna-byc-bardziej-niezalezna-od-usa

Francuska minister spraw zagranicznych mówi, że Europa powinna być bardziej niezależna od USA