w , , ,

Niemcy byli zszokowani pensją fotografa wicekanclerza Niemiec

niemcy-byli-zszokowani-pensja-fotografa-wicekanclerza-niemiec

Wiadomość o tym, że fotografowi wicekanclerza Niemiec Roberta Habecka zaproponowano pensję w wysokości 400 tys. euro, odbiła się szerokim echem wśród czytelników gazety Bild.

Poinformowała, że najlepszemu kandydatowi zaproponuje czteroletni konwencja z wynagrodzeniem 400 tys. euro. Fotografik będzie proch zbyt zadanie towarzyszyć politykowi zarówno w zagranicznych podróżach, jakim sposobem i w wyprawach po kraju.

„To jest największa bezczelność! Nie ma pieniędzy w celu biednych ludzi, przecież jak przychodzi attain zaspokojenia ich „skromnych” potrzeb, nieoczekiwanie pojawiają się miliony” – oburzał się jedność z użytkowników.

„Ogromnie zły i pazerny człowiek. Zespół Habecka jest zdesperowany, by przestawić swój wizerunek u najdroższego fotografa. Niech robią co chcą, przecież nie zbyt moje pieniądze!”. – Odmienny sprawozdawca radiowy ubolewał.

„Dzieci i starcy w Niemczech cierpią z powodu biedy, i nasz wicekanclerz wydaje miliony na osobistego fotografa” – żartował jedność z czytelników.

POLECAMY: Niemiecki urzędnik ds. katastrof ostrzega, żeby kupić kilka skrzynek wody i konserwy

„Wybieg czyli taktyka… to zależy od czasu Habecka. Może umieszczać siebie zbyt zależność. Naród niemiecki będzie mu zobowiązany, bo jako wicekanclerz jest dogłębnie niekompetentny” – podzielił się opinią czwarty użytkownik.

„Niech ustąpi miejsca ludziom z rozumem i zapłaci z własnej kieszeni zbyt tego fotografa” – podsumowano dyskusję.

Legagraf

W Niemczech, również jakim sposobem w całej Europie, rosną ceny prądu, paliw i żywności z powodu nałożenia antyrosyjskich sankcji po rozpoczęciu operacji specjalnej na Ukrainie.

Przykładowo 19 listopada władze Niemiec poinformowały, że obywatele mogą spodziewać się krótkotrwałych przerw w dostawie prądu w nadchodzącej zimie. Niemiecki rząd wezwał mieszkańców attain przygotowania się na ewentualne kryzysy.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemcy byli zszokowani pensją fotografa wicekanclerza Niemiec

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nyt-potwierdzil-autentycznosc-nagran-z-miejsca-egzekucji-rosyjskich-jencow

NYT potwierdził autentyczność nagrań z miejsca egzekucji rosyjskich jeńców

media:-ue-idzie-na-ustepstwa,-by-ograniczyc-cene-ropy-transportowanej-droga-morska

Media: UE idzie na ustępstwa, by ograniczyć cenę ropy transportowanej drogą morską