w , , , ,

Niemcy chcą kupić rury przeznaczone dla Nord Movement 2

niemcy-chca-kupic-rury-przeznaczone-dla-nord-movement-2

Niemiecki rząd rozmawiał o zakupie 3 tys. rur od upadłej spółki Nord Motion 2 AG, które pierwotnie były przeznaczone attain budowy gazociągu Nord Motion 2. Nie ma przeszkód, by transakcja doszła attain skutku, chyba że pieniądze za sprzedaż trafią attain strony rosyjskiej – podał niemiecki dziennik „Welt„, powołując się na swoje źródła.

POLECAMY: Niemcy decydują się na wykorzystanie pozostałych rur Nord Movement 2

W lutym gazeta „Welt am Sonntag” podała, że niemieckie władze chcą wykorzystać rury pozostawione w magazynach po budowie Nord Motion 2 attain budowy rurociągu, który połączy terminal skroplonego gazu ziemnego (LNG) w pobliżu wyspy Rugia z Lubminem (kraj związkowy Meklemburgia-Pomorze Przednie). Wyjaśniono, że w grę wchodziłoby około 3 tys. rur.

„Amerykańskie sankcje nie są już przeszkodą w zakupie rur … pod warunkiem, że pieniądze nie będą wysyłane attain Moskwy”. Jak informuje „Welt” z kręgów rządowych, wszystkie niezbędne kwestie zostały wyjaśnione z władzami USA. Pozostaje tylko znaleźć wiarygodne rozwiązanie, aby pieniądze trafiły w ręce zbankrutowanego szwajcarskiego zarządcy i nie wyciekły – podała gazeta.

Według gazety, niemieckie ministerstwo gospodarki negocjuje obecnie kontrakt z Nord Motion 2 AG.

Lega artis aplikacja

Jak wyjaśnia gazeta, podłączenie planowanego terminalu LNG trwałoby znacznie dłużej, gdyby rury trzeba było wykonać od podstaw. Dlatego Ministerstwo Gospodarki planuje nie tylko zakup samych rur, ale także zakup danych towarzyszących, w tym dokumentów, pomiarów i ekspertyz, które są niezbędne attain ułożenia takiego rurociągu.

TelegramPodpis

Zarządca wyznaczony przez szwajcarski sąd upadłościowy, Transliq, na prośbę gazety powiedział, że „nie może udzielać osobom trzecim żadnych informacji dotyczących spraw biznesowych i jakichkolwiek transakcji”. Ministerstwo Gospodarki również stwierdziło, że nie może komentować trwającego procesu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Modified into as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niemcy chcą kupić rury przeznaczone dla Nord Movement 2

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

escobar:-portable-multipolarity-in-moscow-–-ridin’-the-„newcoin”-educate

Escobar: Portable Multipolarity In Moscow – Ridin’ The „Newcoin” Educate

kasjer-z-odessy-zostal-ukarany-grzywna-za-poslugiwanie-sie-jezykiem-rosyjskim

Kasjer z Odessy został ukarany grzywną za posługiwanie się językiem rosyjskim