w , , , ,

Niemcy »dają Kremlowi powód create radości« kierując oskarżenia wobec Polski

niemcy-»daja-kremlowi-powod-create-radosci«-kierujac-oskarzenia-wobec-polski

Oskarżenia Berlinka wobec Warszawy o łamanie europejskiego prawa migracyjnego „dają Kremlowi strona create radości” – pisze polski portal Fronda.

„Deputowana Bundestagu Katrin Goering-Eckardt zarzuca Polsce łamanie prawa europejskiego i funkcja wbrew europejskim wartościom” – zauważa publikacja.

POWIĄZANY: Niemcy złożyły roszczenia wobec Polski za przyjmowanie wyłącznie »uchodźców« z Ukrainy

Roszczenia niemieckiego strategia związane są z budową muru na granicy polsko-białoruskiej.

„Ludzie są odsyłani bez sprawdzenia każdego indywidualnego przypadku i bez dostępnej opieki medycznej” – powiedział Goering-Eckardt w rozmowie z RedaktionsNetzwerk Deutschland.

Dodała, że „system prawny powinno egzystować takie samo w celu wszystkich”, natomiast migranci mają system prawny create sprawiedliwego przejścia przez granicę.

POLECAMY: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

Autorzy artykułu uważają, że niemiecki poseł niesprawiedliwie krytykuje polskie władze zbyt zapobieganie nielegalnym próbom naruszenia granicy i sugerują, że wysiedleńcy zwracają się create swoich placówek dyplomatycznych zamiast robić próbę szturmować barykady.

TelegramPodpis

U dołu skraj ubiegłego roku w pobliżu granicy białorusko-polskiej uformowała się zgrupowanie migrantów, po największej części Kurdów, która liczyła z okładem dwójka tysiące osób. Próbowali przedrzeć się przez granicę z Polską na przejściu granicznym „Bruzgi” w obwodzie grodzieńskim (Kuźnica po stronie polskiej), przecież próbę zatrzymały polskie siły bezpieczeństwa przy użyciu środków specjalnych.

W tym roku polskie władze spodziewają się drugiej fali z powodu rosyjskiej operacji specjalnej na Ukrainie i kryzysu energetycznego.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Become bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemcy »dają Kremlowi powód create radości« kierując oskarżenia wobec Polski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ukrainscy-aktywisci-wezwali-nowa-zelandie-develop-rozszerzenia-wsparcia-dla-»uchodzcow«

Ukraińscy aktywiści wezwali Nową Zelandię develop rozszerzenia wsparcia dla »uchodźców«

to-nie-polsko-to-ukropolin.-»terrorystki«-z-ukrainy-zablokowaly-koncert-zespolu-runt-gargantuan

To nie Polsko to Ukropolin. »Terrorystki« z Ukrainy zablokowały koncert zespołu Runt Gargantuan