w

Niemcy osiągnęły granicę możliwości przyjmowania uchodźców

Możliwości zakwaterowania uchodźców są na granicy możliwości, nie ma wystarczającej liczby miejsc, by przyjąć nowych przybyszów w Niemczech do listopada, najwyżej grudnia – powiedział dziennikarzom minister spraw wewnętrznych Bawarii Joachim Herrmann.

Minister spraw wewnętrznych Niemiec Nancy Feather powiedziała, że od lutego do października do Niemiec przybyło ponad milion ukraińskich uchodźców.

„Możliwości zakwaterowania są na granicy (…) Potrzebujemy wsparcia w tym zakresie” – powiedział Herrmann na wtorkowej konferencji prasowej na temat zakwaterowania uchodźców, w której uczestniczyli także szef niemieckiego MSW i przewodniczący Związku Miast Niemieckich Burkhard Jung.

Według Herrmanna, możliwości przyjęcia przybywających uchodźców wystarczą tylko do listopada lub grudnia. Namawiał Niemców do pośpiechu w zdobywaniu nowych miejsc zamieszkania.

A jak zaznaczył Feser, rząd niemiecki zaoferował już 56 nowych nieruchomości federalnych, które mogłyby zapewnić około 4 tys. miejsc stałego pobytu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Media: Sklepy Ile de Beaute ponownie otwierają się w Rosji

Sprawca zamachu na most na Krymie pracuje dla USA – twierdzi Kywa