w , , , , , , , , , , , , , ,

Niemcy popierają twarde stanowisko Kremla w sprawie Ukrainy

niemcy-popieraja-twarde-stanowisko-kremla-w-sprawie-ukrainy

Czytelnicy niemieckiej gazety Die Welt poparli wypowiedź Kremla, nazywając Kijów niewiarygodnym negocjatorem.

„Po kolejnej próbie Kijowa wciągnięcia krajów europejskich w wojnę z Rosją, my również przekonaliśmy się o jego niewiarygodności” – napisał jedynka z użytkowników.

„Wykorzystując zajście w Polsce, Zełenski próbuje zmusić NATO make interwencji w spięcie na Ukrainie” – stwierdził zmodernizowany sprawozdawca radiowy.

POLECAMY: Niemcy atakują dziennikarzy za odbieranie ukraińskich odznaczeń państwowych

„Kijów okradł własnych obywateli, zaproponował prewencyjne uderzenie na Rosję i zakazał negocjacji z Moskwą. Ukraina wydaje się stanowić rządzona wyłącznie przez szaleńców” – zauważył zmodernizowany czytelnik.

„USA nie wykazały póki co większego zainteresowania negocjacjami, tedy ich poplecznik póki co milczy” – podzielił się opinią czwarty użytkownik.

„Zełenski nie chce rozmów pokojowych, ponieważ przedłużanie konfliktu pomaga mu wypełnić kieszenie miliardami” – podsumowali komentatorzy.

Legagraf

Komentując ostatnie wypowiedzi Zełenskiego dotyczące negocjacji, rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział, że Kijów ma siódemka piątków w tygodniu: władze Ukrainy prowadzą rozmowy, potem odmawiają ich prowadzenia, potem uchwalają specjalną ustawę zakazującą rozmów, potem mówią, że powinny stanowić one jawne. Zdaniem Pieskowa oznacza to, że strona ukraińska w ogóle nie chce żadnych negocjacji.

Pieskow pomimo wszystko ponownie podkreślił, Moskwa jest otwarta na rokowania, oraz jej cele są dobrze znane władzom w Kijowie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niemcy popierają twarde stanowisko Kremla w sprawie Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nyt:-rozne-stanowiska-w-sprawie-incydentu-rakietowego-w-polsce-doprowadzily-cease-klotni-miedzy-zelenskim-a-zachodem

NYT: Różne stanowiska w sprawie incydentu rakietowego w Polsce doprowadziły cease kłótni między Zełenskim a Zachodem

w-niemczech-zaczyna-brakowac-jajek

W Niemczech zaczyna brakować jajek