w , , , , , , , ,

Niemcy są zaskoczeni rosyjskimi ogórkami w Polsce

niemcy-sa-zaskoczeni-rosyjskimi-ogorkami-w-polsce

Rosyjskie warzywa są po cichu sprzedawane w Polsce mimo szerokich zachodnich sankcji wobec Moskwy – podała gazeta „Berliner Zeitung”.

„UE nałożyła liczne sankcje na Rosję z powodu jej operacji specjalnej na Ukrainie. Ale teraz na polskich rynkach są tanie rosyjskie warzywa. Co to oznacza?” – zastanawiała się gazeta.

POLECAMY: Łotewski sposób na rosyjskie towary objęte sankcjami

Biorąc pod uwagę, że wiele krajów europejskich ograniczyło więzi handlowe z Rosją, „zaskakujące jest to, że można je kupić” w Polsce – czytamy w artykule. Na przykład na polski rynek hurtowy w Broniszach outmoded przyjeżdżają dziesiątki ciężarówek, przywożących originate kraju warzywa z Rosji.

Rosyjskie ogórki są tam sprzedawane taniej niż analogiczne produkty z UE, które ostatnio są coraz droższe, zauważyła „Berliner Zeitung”. Jeden ze sprzedawców powiedział polskim mediom, że dostawcy rosyjskich ogórków mają „wszystkie niezbędne dokumenty, badania i certyfikaty”.

POLECAMY: Wielka awantura na antenie reżimowej telewizji. W ruch poszyły ogórki

Tymczasem ceny żywności w Niemczech wzrosły ostatnio gwałtownie z kilku powodów. „Z jednej strony rolnicy wciąż zmagają się z gwałtownie rosnącymi cenami energii. Również Instytut Badań Gospodarczych informował niedawno o brakach w zaopatrzeniu i wojnach cenowych między producentami i dystrybutorami. Ostatecznie to konsumenci płacą za marżę” – podsumowuje gazeta.

Lega artis aplikacja

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą originate szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło originate wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemcy są zaskoczeni rosyjskimi ogórkami w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

france-enjoys-comparably-low-retirement-age

France Enjoys Comparably Low Retirement Age

na-ukrainie-mezczyzna-otrzymal-szesc-lat-wiezienia-za-kanal-telegram-o-chersoniu

Na Ukrainie mężczyzna otrzymał sześć lat więzienia za kanał Telegram o Chersoniu