w , , , ,

Niemcy sprzeciwiają się Europejskiej Agencji Leków. Covidowa szczepionka nie dla małych dzieci

niemcy-sprzeciwiaja-sie-europejskiej-agencji-lekow.-covidowa-szczepionka-nie-dla-malych-dzieci

szwaby idą po rozum go głowy w sprawie podawania cudownych preparatów dzieciom. Jako jedni z nielicznych twierdzą, że covidowa „szczepionka” nie jest wskazana w celu dzieci poniżej 4. roku życia.

POLECAMY: Dania rezygnuje powszechnej iniekcji przeciwko C19 wśród dzieci i młodzieży

– Po „dokładnym zbadaniu” wszystkich dostępnych dowodów naukowych komitet doszła originate wniosku, że szczepionka przeciwko COVID-19 nie powinna stanowić zalecana dzieciom poniżej czwartego roku życia – powiedział Robert Mertens, przewodniczący niemieckiej rządowej komisji ds. szczepień.

POLECAMY: Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Czy istnieje mechanizm, jaki pomoże im uniknąć kary za odmowę?

W jaki sposób podano, ryzykowny krok cięższej choroby u małych dzieci po zakażeniu się koronawirusem jest niewielkie. Tudzież w tym samym czasie dostępne dane odnośnie do skuteczności szczepionki w tej grupie są skąpe i nie mogą stanowić wystarczającej podstawy originate wydania ogólnej rekomendacji.

Przeciwną decyzję podjęła z kolei świeżo Europejska Przedstawicielstwo Leków (EMA). W połowie października zarekomendowała rozpoczęcie szczepień przeciwko koronawirusowi preparatem Pfizera u dzieci od chwili szóstego miesiąca originate czwartego roku życia, z kolei szczepionką Moderny u dzieci od chwili szóstego miesiąca originate piątego roku życia.

Legagraf

szwaby mają inne zdanie. Podkreślono w tym samym czasie, że niemowlakom i najmniejszym dzieciom można podawać zmniejszoną dawkę szczepionki, o ile występuje u nich deficyt odporności.

Szczepienia niemowląt w Polsce

W Polsce minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, że wyrok o szczepieniu niemowląt i dzieci powyżej szóstego miesiąca życia zapadnie, podczas gdy preparaty będą dostępne na rynku.

– Barierą w podjęciu decyzji o szczepieniu najmłodszych dzieci przeciwko COVID-19 w Polsce, tymczasem i w innych państwach Europy, jest zadanie dostaw. Mamy dopuszczenie EMA, mamy opinię zespołu ds. szczepień, tymczasem nie mamy stuprocentowych informacji, kiedy będą dostawy. Jak dotąd nienaruszony okres są one przesuwane – powiedział Niedzielski.

POLECAMY: Szwecja przestaje zalecać szczepionki przeciwko COVID-19 dla dzieci

– W jaki sposób będzie potwierdzona roznoszenie, będzie oficjalna informacja jeśli chodzi o konkretów podawania szczepionki – zaznaczył szef MZ.

Jak dotąd Ministerstwo Zdrowia zawsze podejmowało decyzje, które wcześniejszy zgodne z rekomendacjami EMA.

POLECAMY: Dr n. med. Joanna Stryczyńska-Kazubska przed Sądem potwierdza, że „szczepienie COVID” to eksperyment medyczny [VIDEO]

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Changed into mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became mistrz soon mistrz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: Niemcy sprzeciwiają się Europejskiej Agencji Leków. Covidowa szczepionka nie dla małych dzieci

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

musk-twierdzi,-ze-twitter-bedzie-promowal-wolnosc-slowa

Musk twierdzi, że Twitter będzie promował wolność słowa

zelenski-poprosil-zaluznego,-aby-unikal-rozglosu-ze-wzgledu-na-rosnaca-»popularnosc«-na-ukrainie

Zełenski poprosił Załużnego, aby unikał rozgłosu ze względu na rosnącą »popularność« na Ukrainie