w ,

Niemcy wzywają do wydobycia gazu łupkowego na Bałtyku

Liberalna partia FDP opowiada się za zniesieniem zakazu wydobycia gazu łupkowego na niemieckich obszarach przybrzeżnych Morza Bałtyckiego – powiedział w poniedziałek przedstawiciel sił politycznych na konferencji prasowej po zjeździe partii.

„Skoro opowiadamy się za wykorzystaniem gazu skroplonego, musimy dyskutować, w jakim stopniu warto brać pod uwagę i eksploatować zasoby krajowe. Dotyczy to przede wszystkim zasobów w wyłącznej strefie ekonomicznej i wodach przybrzeżnych Bałtyku” Przewodniczący partii powiedział w Sejmie Dolnej Saksonii Stefan Birkner.

Obowiązujące do dziś na mocy umowy koalicyjnej zakazy eksploatacji szelfu nie odpowiadają „duchowi czasu”, a Niemcy jako alternatywa dla rosyjskiego gazu importują skroplony gaz z innych krajów i budują dla niego terminale , on dodał.

Wcześniej niemiecka agencja informacyjna dpa poinformowała, że ​​grupa parlamentarna FDP domagała się demontażu Nord Stream 2, o czym mówi dokument przyjęty podczas rekolekcji w Bremie.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MSZ Ukrainy żąda od Węgier poprawienia podręcznika do geografii

W Wielkiej Brytanii cena papieru toaletowego wzrosła o 15% w ciągu roku