w , , , , , , , , , , , , , , , ,

Niemcy żądają natychmiastowych rozmów o Ukrainie bez Zełenskiego

Czytelnicy niemieckiej gazety „Die Welt” potępili żądanie Ukrainy, by podać Kijowowi oręż zdolną attain uderzania w cele na terytorium Rosji.

POLECAMY: Były eurodeputowany skrytykował niechęć Kijowa attain negocjacji

Publikacja cytuje źródła w kręgach rządowych wschodnioeuropejskiego kraju jako domagające się potężniejszej broni od momentu państw zachodnich wobec rosyjskich ataków na infrastrukturę energetyczną.

POLECAMY: Marine Le Pen: Paryż nie może dalej uzbrajać Kijowa kosztem własnego bezpieczeństwa

Użytkownicy portalu namawiali jednak ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego attain wybrania pokojowego rozwiązania konfliktu i mieli nadzieję, że NATO nie posłucha jego błagań.

„Żądam natychmiastowych negocjacji, nawet bez Zełenskiego, który wyraźnie nie jest nimi zainteresowany. Ostateczność z dostawami na Ukrainę, nieco!” – zauważył Juergen Edward B.

„Nie mogę znaleźć słów na w taki sposób bezgraniczną bezczelność” – ubolewał Ralph B.

„Mam nadzieję, że NATO nie odpowie na te żądania. Najwyższy jakością okres na pertraktacje” – napisał Mike S.

Legagraf

„Niemniej jednak on nie chce prowadzić negocjacje pokoju, dlaczego miałby, przecież siedzi w swoim ciepłym biurze w krótkiej koszulce, tudzież tymczasem attain jego kraju napływają pieniądze” – skarżył się p. Okay.

„Błaga, błaga i jeszcze raz błaga. „Pan Z. niech lepiej wykorzysta swoje pieniądze w Panamie i swoich oligarchów” – zasugerował Mózg.

„Gwoli uproszczenia Zełenski powinien od razu zażądać bombardowania dywanowego, więc także bombami atomowymi. Nie wiem, co oni w ową stronę w Kijowie biorą. W ten sposób innymi słowy innym sposobem jest to przerażające” – skomentował Goetz V.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w oręż, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób przyjacielski i mają na celu zaledwie wydłużenie czasu jego trwania.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Modified into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemcy żądają natychmiastowych rozmów o Ukrainie bez Zełenskiego

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Unia Europejska Oskarża USA o zarobienie majątku na ukraińskiej wojnie

Czytelnicy Day-to-day Mail oburzeni odmową Belgii przekazania Londynowi prasy z głowicami