w

Niemieccy posłowie z AfD zamierzają odwiedzić Rosję i Donbas

Członkowie Landtagu niemieckiego kraju związkowego Saksonia-Anhalt z frakcji Alternatywa dla Niemiec (AfD) udadzą się do Rosji, a także planują odwiedzić wschodnią Ukrainę, aby poznać własny punkt widzenia na sytuację – poinformowali przedstawiciele frakcji.

„Grupa niemieckich parlamentarzystów będzie zwiedzać Rosję. Planowana jest wizyta na wschodniej Ukrainie. W skład delegacji wchodzi dwóch posłów Saksonii-Anhalt z parlamentu AdH, dr Hans-Thomas Tilschneider i Daniel Wald” – napisano w oświadczeniu.

Zwraca się uwagę, że posłowie chcą uzyskać własny wgląd w obecną sytuację w Europie Wschodniej.

Przedstawiciele frakcji wyjaśnili, że reprezentatywne badanie grupy parlamentarnej AfD w Saksonii-Anhalt wykazało, że ponad jedna trzecia wszystkich mieszkańców tego kraju związkowego uważa, że niemieckie media stronniczo informują ich o konflikcie na Ukrainie. Prawie połowa mieszkańców landu uważa, że relacjonowanie konfliktu na Ukrainie jest niewyważone – dodała AfD.

„W celu uzyskania własnego obrazu sytuacji humanitarnej poza krytykowanymi doniesieniami, zwłaszcza z publicznych rozgłośni, ponadnarodowa delegacja uda się w najbliższych dniach do Europy Wschodniej” – sprecyzowała frakcja.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Węgry twierdzą, że kryzys energetyczny jest spowodowany sankcjami

Kongres USA oskarża Bidena o »hańbę polityki zagranicznej«