w

Niemiecki koncern Uniper poprosił o wsparcie rządu w związku z kryzysem

Niemiecki koncern energetyczny Uniper zwrócił się do rządu Niemiec o wsparcie państwowe w celu ustabilizowania swojej działalności w warunkach kryzysu gazowego, podała fińska państwowa firma energetyczna Fortum Corporation, największy akcjonariusz Unipera.

Wcześniej w piątek niemiecki Bundestag uchwalił zmiany w ustawie o bezpieczeństwie energetycznym, które pozwalają na podjęcie działań stabilizujących bilans przedsiębiorstw krytycznej infrastruktury energetycznej.

„Kontrolowany przez Fortum Uniper zwrócił się dziś do rządu o wsparcie w ramach nowo przyjętej w Niemczech ustawy energetycznej. Jako największy importer gazu, Uniper został najbardziej dotknięty spadkiem dostaw rosyjskiego gazu i w efekcie znajduje się pod poważną presją finansową – napisano w oświadczeniu.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kolejny wyciek danych tysięcy pracowników ukraińskiego wywiadu

Johnson wykorzystał pieniądze partii na zakup dywanu za siedem tysięcy funtów