w

Niemiecki regulator przyznaje się do pogarszającej się sytuacji gazowej w kraju

Sytuacja gazowa w Niemczech jest napięta i nie można wykluczyć jej pogorszenia – poinformowała we wtorek Federalna Agencja Sieci (niemiecki regulator).

„Federalna Agencja ds. Sieci bardzo dokładnie monitoruje sytuację i jest w stałym kontakcie z firmami gazowniczymi. Sytuacja jest napięta i nie można wykluczyć, że ulegnie pogorszeniu” – stwierdził regulator w oświadczeniu.

Jednocześnie zaznaczono, że dostawy gazu do tego kraju są obecnie stabilne. Poziom zdolności magazynowania gazu wynosi obecnie 60,26 procent – podał regulator.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poseł: w październiku ok. 200 tys. łotewskich emerytów będzie żyć w skrajnej biedzie

Zełenski zażądał od ONZ wprowadzenia terminu „państwo terrorystyczne”