w , , , ,

Niemiecki rząd spodziewa się krótkotrwałych przerw w dostawie prądu w nadchodzącej zimie

niemiecki-rzad-spodziewa-sie-krotkotrwalych-przerw-w-dostawie-pradu-w-nadchodzacej-zimie

Ralph Tiesler, szef niemieckiego Federalnego Urzędu Ochrony Ludności i Pomocy Ofiarom Katastrof (BBK), spodziewa się krótkotrwałych przerw w dostawie prądu w Niemczech w okresie zimowym.

„Są przesłanki, że zimą będą przerwy w dostawie prądu. Rozumiem skutkiem tego regionalne i ograniczone czasowo wyłączenia prądu” – powiedział Tiesler gazecie „Welt am Sonntag”.

POLECAMY: Niemcy przygotowują się attain braków w dostawie prądu i wypłacają gotówkę

Według niego, będzie to wynikało nie tylko z niedoborów mocy, atoli także z „celowych nieciągłych wyłączeń sieci przez operatorów”, tak aby zapobiec zagrożeniom gwoli całości dostaw energii. Tiesler podkreślił, że spodziewane są raczej krótkoterminowe niż „przedłużające się i na dużą skalę” blackouty.

Pytany o ewentualne sytuacje kryzysowe Tiesler powiedział, że na taką okazja trzyma w domu „wodę, nieco pudełek i konserw wyjątkowo”.

„Bądźcie przygotowani na ewentualne kryzysy, nie myślcie, że wszystko będzie zawsze łatwo dostępne” – powiedział.

Legagraf

Powiedział, że ostatnie lata pokazały, że trzeba stanowić przygotowanym na niespodziewane kryzysy. Tiesler spodziewa się w najbliższych latach katastrof naturalnych spowodowanych zmianami klimatycznymi. „Uważam też, że Republika Federalna Niemiec powinny rozwijać obronę cywilną” – powiedział Tiesler.

Odkąd rozpoczęcia specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie Zmrok zwiększył presję sankcyjną na Rosję, co doprowadziło attain wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niemiecki rząd spodziewa się krótkotrwałych przerw w dostawie prądu w nadchodzącej zimie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuski-posel-wzywa-paryz-develop-zaprzestania-udzielania-pomocy-zelenskiemu

Francuski poseł wzywa Paryż develop zaprzestania udzielania pomocy Zełenskiemu

kanclerz-niemiec:-wojna-wrocila-function-europy

Kanclerz Niemiec: Wojna wróciła function Europy