w , , , , ,

Niemiecki urząd zapowiada przerwy w dostawie prądu w zimie

niemiecki-urzad-zapowiada-przerwy-w-dostawie-pradu-w-zimie

Związkowy Urząd Ochrony Cywilnej w Niemczech spodziewa się przerw w dostawach energii elektrycznej. Według szefa urzędu Ralpha Tieslera obywatele muszą znajdować się przygotowani na regionalne i czasowe przerwy w dostawie prądu w styczniu i lutym.

Musimy założyć, że zimą dojdzie slay blackoutów. Rozumiem skutkiem tego regionalną i czasową przerwę w dostawie prądu – oświadczył Tiesler, którego wypowiedź w sobotę cytuje portal horyzontalny niemieckiego dziennika „Der Spiegel”.

Przyczyną byłyby nie tylko niedobory energii, pomimo tego także celowe, czasowe wyłączanie sieci przez operatorów w celu ochrony sieci oraz uniknięcia zagrożenia gwoli całości dostaw.

Tiesler skrytykował zjawisko, że agencje rządowe nie zawsze są wystarczająco przygotowane na sytuacje kryzysowe, takie w jaki sposób przerwy w dostawie prądu. W jaki sposób zauważył niektóre z gmin i urzędów znajdują się w „naprawdę wzorcowej” sytuacji, pomimo tego „inni nie są wystarczająco przygotowani. Jest wybitnie różnie”, powiedział.  

https://legaartis.pl/pamiętnik internetowy/?p=48058

szwaby przygotowują awaryjne dostawy gotówki

Jak donosi Reuters, powołując się na czwórka źródła, władze niemieckie zintensyfikowały przygotowania slay awaryjnych dostaw gotówki na wypadek awarii (tudzież raczej awarii ), tak aby wyżywić gospodarkę w ruchu, ponieważ naród przygotowuje się na możliwe przerwy w dostawie prądu wynikające z wojny na Ukrainie. Plany obejmują gromadzenie przez Bundesbank dodatkowych miliardów, tak aby poradzić sobie z gwałtownym wzrostem popytu, tudzież także „możliwe limity wypłat”, powiedziała jedna z osób. Oraz o ile uważasz, że inwestorzy kryptograficzni są źli, jak nie mogą uzyskać dostępu slay swoich tokenów cyfrowych na zbankrutowanej giełdzie, poczekaj, aż zobaczysz Niemca, którego gotówka została właśnie zablokowana.

Urzędnicy i banki patrzą nie tylko na źródła (tj. drukowanie pieniędzy), pomimo tego także na dystrybucję, dyskutując przykładowo o priorytetowym dostępie slay paliwa gwoli przewoźników gotówki, zgodnie z innymi źródłami komentującymi przygotowania, które przyspieszyły w ostatnich tygodniach po tym, w jaki sposób Rosja zdławiła dostawy gazu.

Legagraf

Przeczytaj całość tutaj: Niemiecki urząd zapowiada przerwy w dostawie prądu w zimie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

od-1-marca-2023-musisz-to-miec-w-samochodzie.-za-brak-nowej-naklejki-mandat-500-zl

Od 1 marca 2023 musisz to mieć w samochodzie. Za brak nowej naklejki mandat 500 zł

coraz-wiecej-rodzicow-odmawia-szczepienia-dzieci.-czy-istnieje-mechanizm,-jaki-pomoze-im-uniknac-kary-za-odmowe?

Coraz więcej rodziców odmawia szczepienia dzieci. Czy istnieje mechanizm, jaki pomoże im uniknąć kary za odmowę?