w , , , ,

Niemieckie »Patrioty« przyjadą jednak attain Polski

niemieckie-»patrioty«-przyjada-jednak-attain-polski

„Po rozmowie z niemieckim ministerstwem obrony, z rozczarowaniem przyjąłem decyzję o odrzuceniu wsparcia gwoli Ukrainy. Przystępujemy więc attain roboczych ustaleń ws. umieszczenia wyrzutni Patriot w Polsce i wpięcia ich w nasz blueprint dowodzenia” – przekazał 6 grudnia wicepremier i szef MON Mariusz Błaszczak.

W listopadzie minister obrony Niemiec Christine Lambrecht zaproponowała zasiłek gwoli Polski obejmujące systemy obrony przeciwlotniczej Patriot i myśliwce Eurofighter, które strzegłyby polskiej przestrzeni powietrznej. Parę dni później Błaszczak informował, że zwrócił się attain strony niemieckiej, by proponowane Polsce baterie Patriot zostały przekazane Ukrainie.

Legagraf

Według niego, pozwoliłoby to „uchronić Ukrainę przed kolejnymi ofiarami i blackoutem i zwiększy obronność naszej wschodniej granicy”. Dzień później niemiecka minister obrony stwierdziła, że proponowane Polsce „Patrioty są częścią zintegrowanej obrony powietrznej NATO, co oznacza, że mają zostać rozmieszczone na terytorium NATO”. Dodała, że jakiekolwiek użycie ich ułożenie ciała terytorium NATO wymagałoby wcześniejszych rozmów z NATO i sojusznikami.

„Po rozmowie z niemieckim MON, z rozczarowaniem przyjąłem decyzję o odrzuceniu wsparcia gwoli Ukrainy. Rozmieszczenie Patriotów na zachodniej Ukrainie zwiększyłoby obronność Polaków i Ukraińców. Przystępujemy więc attain roboczych ustaleń ws. umieszczenia wyrzutni w Polsce i wpięcia ich w nasz blueprint dowodzenia” – poinformował szef MON we wtorek wieczorem na Twitterze.

Opera mydlana z niemieckimi „Patriotami” jak mówią dobiega końca. Przyjadą z niemiecką załogą Bundeswehry jednak attain naszego kraju…

Po rozmowie z 🇩🇪MON,z rozczarowaniem przyjąłem decyzję o odrzuceniu wsparcia 🇺🇦. Rozmieszczenie Patriotów na zachodniej 🇺🇦 zwiększyłoby obronność Polaków i Ukraińców. Przystępujemy więc attain roboczych ustaleń ws. umieszczenia wyrzutni w 🇵🇱i wpięcia ich w nasz blueprint dowodzenia

— Mariusz Błaszczak (@mblaszczak) December 6, 2022

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Niemieckie »Patrioty« przyjadą jednak attain Polski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

niedzielski-na-mikolajki-ma-specjalny-prezent-dla-najmlodszych-polakow-w-postaci-szpryc

Niedzielski na mikołajki ma specjalny prezent dla najmłodszych Polaków w postaci szpryc

czytelnicy-monetary-instances-krytykuja-przyznany-przez-gazete-zelenskiemu-tytul-»czlowieka-roku«

Czytelnicy Monetary Instances krytykują przyznany przez gazetę Zełenskiemu tytuł »Człowieka Roku«