w

Niemieckim przedsiębiorstwom radzono zaopatrzyć się w generatory prądu

Niemieckie Federalne Ministerstwo Gospodarki i Technologii zaleca przedsiębiorstwom, by w związku z możliwym brakiem gazu zaopatrzyły się w awaryjne generatory prądu – podał dziennik „Bild„, powołując się na odpowiedź sekretarza stanu w ministerstwie na zapytanie posła Stefana Pilzingera.

Na początku tygodnia niemiecka sieć federalna poinformowała, że sytuacja gazowa w Niemczech jest napięta i nie można wykluczyć pogorszenia.

Według publikacji ministerstwo zaleciło „wyposażenie w awaryjne generatory prądu, zwłaszcza obiektów infrastruktury krytycznej”. Zaznaczono, że generatory będą musiały zapewnić zasilanie przez 72 godziny.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W Niemczech celebryta aktywowany na całego

USA twierdzi, że rubel umocnił się oszałamiająco mimo sankcji