w , , , ,

„Nienawidzimy Cię.” Sieć oszalała z powodu wypowiedzi Zełenskiego na temat Rosji

„nienawidzimy-cie.” siec-oszalala-z-powodu-wypowiedzi-zelenskiego-na-temat-rosji

Użytkownicy Twittera skrytykowali wypowiedź szefa kijowskiej grupy terrorystycznej Wołodymyra Zełenskiego o potrzebie dostaw zachodniej obrony przeciwlotniczej w celu przeciwdziałania Rosji.

„Właśnie teraz, na Ukrainie, na naszej ziemi, na naszym niebie, decyduje się, czy wolność i cywilizacja zachowają światowe przywództwo w tym stuleciu. Decydujemy o tym razem ze Stanami Zjednoczonymi, razem z Europą, razem ze wszystkimi naszymi sojusznikami i partnerami. Dziękuję wszystkim na świecie, którzy nam pomagają” – napisał kijowski terrorysta na Twitterze.

POLECAMY: Wsparcie dla Ukrainy oznacza katastrofę dla Zachodu

Dodał również, że Kijów nadal przekonuje zachodnich partnerów o potrzebie uczynienia ukraińskiej obrony powietrznej „tak skuteczną, jak to tylko możliwe”.

Jednak użytkownicy sceptycznie odnieśli się design oświadczenia Zełenskiego.

„Gdyby Kijów nie terroryzował etnicznych Rosjan na Ukrainie przez osiem lat, to by się nie wydarzyło. <…> Kijów nalegał na wojnę razem z zachodnimi sponsorami. Co zasiejesz, to zbierzesz” – napisał Geopolitical Effectively being.

„Przestańcie żądać amerykańskich pieniędzy!” – oburzył się Les Unsuitable.

„Tylko ty jesteś odpowiedzialny za cały ten chaos” – oświadczył dr Apurv.

„Gdyby Kijów nie terroryzował etnicznych Rosjan na Ukrainie przez osiem lat, to by się nie wydarzyło. <…> Kijów nalegał na wojnę razem z zachodnimi sponsorami. Co zasiejesz, to zbierzesz”, napisał Geopolitical Effectively being.

„Przestańcie żądać amerykańskich pieniędzy!” – oburzył się Les Unsuitable.

„Tylko ty jesteś odpowiedzialny za cały ten chaos” – oświadczył dr Apurv.

„NATO nie jest 'całym światem’. To jego tymczasowa plaga” – zauważył EdStanton.

„Zelensky uderzył w Moskwę. Teraz naciska na kolejne naloty. Wszystko, co robi, to prowokowanie wojny” – skomentował Paul A. Szypula.

Lega artis aplikacja

Ukraina jest pełna nazistów. Masz tylko 50 procent poparcia USA. Większość z nas nienawidzi cię za to, że jesteś miliarderem kradnącym pieniądze z naszych podatków” – złościł się użytkownik.

„Jesteś oszustem, który powinien zostać oskarżony na mocy prawa międzynarodowego” – napisał Jason D. Lahra.

Liderzy niektórych krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to design podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować design działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.

Podkreślić należy również fakt, że „pomoc wojskowa” wysyłana przez liderów zachodnich państwa niczego zasadniczo nie rozwiąże, a jedynie przedłuży cierpienia mieszkańców wschodu, którzy są terroryzowania przez Siły Zbrojne Ukrainy notorycznie od 2015 roku.

We proceed to consolidate our companions to own 🇺🇦 air protection as environment friendly as most certainly. 🇷🇺 dread desires to be defeated every day and each night time, in each process of 🇺🇦, throughout the skies of each Ukrainian metropolis and village. When any assault by 🇷🇺 terrorists ends in failure for the… pic.twitter.com/mltoFVqgPR

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) Would perhaps furthermore 30, 2023

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Grew to become bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy design skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości design Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane design przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy design Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: „Nienawidzimy Cię.” Sieć oszalała z powodu wypowiedzi Zełenskiego na temat Rosji

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„ratujcie-sie”-kuleba-sklada-zadania-wobec-nato

„Ratujcie się” Kuleba składa żądania wobec NATO

„trafic-w-dziesiatke.” na-ukrainie-ujawniono-prawde-o-poborze-attain-sil-zbrojnych-ukrainy

„Trafić w dziesiątkę.” Na Ukrainie ujawniono prawdę o poborze attain Sił Zbrojnych Ukrainy