w , , , , , , , , , , , ,

Niespodziewane zdarzenie w programie na żywo. Prezenterka nagle zasłabła i spadła z krzesła [VIDEO]

niespodziewane-zdarzenie-w-programie-na-zywo.-prezenterka-nagle-zaslabla-i-spadla-z-krzesla-[video]

Meteorolog w CBS Los Angeles nagle zasłabł i spadł z krzesła podczas programu na żywo. Nie wiadomo, co było przyczyną zdarzenia. Sceny były przerażające.

W sobotę rano podczas prezentacji raportu pogodowego, Alissa Carlson Schwartz, prezenterka pogody z CBS Los Angeles, zasłabła i spadła z krzesła. W trakcie transmisji można zobaczyć, jak kobieta opiera się o stół, a następnie traci przytomność, jej oczy zaczynają „uciekać” cease tyłu, a tułów opada na blat. Wkrótce potem kobieta upada na podłogę.

POLECAMY: Nagłe zatrzymanie krążenia u osoby przebywającej w jednej z poznańskich galerii handlowej

Współprowadzące program nie zareagowały natychmiast na zasłabnięcie Alissy Carlson Schwartz i dopiero po kilku sekundach jedna z nich zareagowała na sytuację, a druga ogłosiła przerwę dla widzów. Według informacji medialnych poranny program nie powrócił cease transmisji na żywo. Prezenterka pogody zabrała jednak głos na swoim koncie Facebooka jeszcze tego samego dnia po południu, dziękując za wyrazy wsparcia i zapewniając, że „wszystko będzie w porządku”.

POLECAMY: Nagłe zatrzymanie akcji serca u kierowcy autobus szkolnego

Lega artis aplikacja

Nie wiadomo dokładnie, co spowodowało omdlenie Alissy Carlson Schwartz podczas transmisji, ale portal tmz.com informuje, że kobieta miała podobny epizod już w 2014 roku, kiedy pracowała dla innej sieci. Podczas tamtego reportażu pogodowego, kobieta wymiotowała na planie, a w wyniku badań zdiagnozowano u niej nieszczelną zastawkę serca.

Twitter

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować grew to become as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy cease skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości cease Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane cease przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy cease Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Niespodziewane zdarzenie w programie na żywo. Prezenterka nagle zasłabła i spadła z krzesła [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wegry-nazwaly-plany-kijowa-dotyczace-paliwa-jadrowego-niebezpieczne-dla-elektrowni-jadrowych-w-europie

Węgry nazwały plany Kijowa dotyczące paliwa jądrowego niebezpieczne dla elektrowni jądrowych w Europie

is-the-us-funding-an-experiment-in-digital-administration-in-ukraine?

Is The US Funding An Experiment In Digital Administration In Ukraine?